AL-KO HIGHLINE 46.5 P-A

Pre plochy do
1100 m2
Guličkové ložiská kolies

• , zakúpené v Motozahrada.eu

Kosačku Al ko som už mal. Každý rok okrem normálnej kontroly bola najmenej raz v oprave. Zrejme bola neopraviteľná (podľa info predajcu vraj pochádzala z Číny). Známy ma presvedčil, že aby som im dal ešte raz šancu. Táto kosačka (vyrobená v Rakúsku) mala uvoľnené šrauby pod nádržou, takže všetok benzín vytiekol. Podoťahoval som, teraz kosí dobre, ale dôvera tu už nebude žiadna.

vhovoval mi typ a cena, súčasne aj doprava

1100 m2
Guličkové ložiská kolies

5 rokov záruka.

Vyrobené v Rakúsku

Benzínové kosačky sú vyrobené vo vlastnom výrobnom závode v rakúskom Obdachu. Na všetky benzínové kosačky poskytujeme predĺženú 5 ročnú záruku.

Benzínová kosačka s extra vysokým telesom pre najlepší výsledok pri kosení.

Funkcia 2v1: Kosenie a zberanie

Pohodlné nasatvenbie výšky strihu 70 l zberný kôš so zavesení Easy Click a ukazovateľom naplnenia

Ergonomicky tvarovaná vodiaca rukoväť

AL-KO Motor

Pohon kolies

Nie

Kolesá Ø predné/zadné 180/205

Kolesá v guličkových ložiskách áno

Pre trávnaté plochy do (v m²) 1 100

Hmotnosť v kg cca. 27

vhovoval mi typ a cena, súčasne aj doprava

výborná kosačka za dobrú cenu , už chýba len pohon

• , zakúpené v AL-KO Záhrada + Hobby

• pevna , lahka, dobre sa s nou otaca
    • plastovy kos, nie je extra hlucna
    • vela vibracii sa prenasa do rukovate, to je dost vyrazne

v celku ok , dobra kosacka pre menej narocnych uzvatelov
    spracovanie tiez ok