AL-KO Premium 520 BR

80 mm
Guličkové ložiská kolies

• , zakúpené v AkcioveNaradie.sk

• silná a skvela kosačka.....velký kôš,

skvelý stroj ktorý ma potešíl..

• , zakúpené v HEJ.sk

1800 m2
Max. výška kosenia
80 mm
Guličkové ložiská kolies

Benzínová kosačka so záberom 51cm a veľkými zadnými kolesami pre komfortný pohon

• **************
  • AL-KO 520 BR benzínová motorová kosačka s pojazdom a 4inone Function: kosenie, zberanie, mulčovanie a bočné vyhadzovanie. Centrálne, 7-stupňové výškové prestavenie. Zberný kôš s objemom 70 litrov a s ukazovateľom stavu naplnenia. Kolesá s ľahkým chodom XXL. S 1 rýchlostným pohonom kolies. Kosačka Silver dokáže pokosenú trávu nielen optimálne zberať, ale aj bočne vyhadzovať. Praktická alternatíva špeciálne pre úžitkové lúky a ovocné sady. Vďaka vyosenej konštrukcii možno kosačkami Silver bezproblémovo kosiť aj pozdĺž stien a múrikov – pre perfektný výsledok až po okraj bez nutnosti veľkého dokosovania strunovou kosou

Technické parametre

• Objem zberného koša 70 l
  • Kolesá Ø mm p/z 200/280 guličkové ložiská
  • Hmotnosť 38 kg

• silný motor
    • dobrý zber trávy do koša
    • pri mulčovaní zostáva veľa trávy=ZLÉ MULČOVANIE
    • váha
    • manévrovanie

Rozhodne by som nedoporučoval pre tých,ktorí chcú hlavne mulčovať.Kosačka napriek dobrému výkonu motora necháva veľké množstvo trávy(samozrejme aj pri dodržaní kosenia veľmi nízkej trávy ). Nepomáha ani kosenie bez pojazdu alebo regulácia výkonu motora.Proste na mulčovanie absolútne NEVHODNÁ!!!

• , zakúpené v AkcioveNaradie.sk

• silná a skvela kosačka.....velký kôš,

skvelý stroj ktorý ma potešíl..

• S kosačkou tejto značky pracujem už skoro 5 rokov, skoro
    • bez poruchy a na ploche 20 árov. Seká dobre aj vysokú a mokrú trávu, má dobrý výkonný motor ako aj praktický zásobník, rentabilne sa dá využiť konštrukcia na členitom a ohraničenom teréne, je to fakt rentabilný pomer výkonu a účinnosti.

Daný produkt som si vybral na základe potreby pre moju záhradu, resp.sad.Jedná sa o kosenie cca 20 árov, členitý terén - oplotený, rôzna kvalita trávy, výkon motora, pojazd-mierne svahovitý terén, variabilné nastavovanie, ergonomický
    zásobnik, vyriabilita pracovných funkcii, hmotnosť a jednoduchá
    údržba. V súčasnosti by som ju potreboval sám vymeniť, nakoľko sa už jedná o normálne opotrebenie, preto znova budem hľadať obdobný typ kosačky.

• , zakúpené v HEJ.sk

• Kosacka splnila vsetky moje ocakavania. Vyhodou je zadny nahon a sila motora

Doporucujem. Som velmi spokojna

• presné kosenie
    • oproti elektrickej 5 krát viac natlačený kôš
    • pohon kolies
    • vždy som naštartoval na prvý krát
    • pevná konštrukcia

oproti elektrickej kosačke je táto 1000 krát lepšia(asi ako každá benzínová). to čo som kosil 2 hodiny s elektrickou mám s touto za 20 minút. aj ked má svoju váhu, dobre sa s ňou manévruje.

• , zakúpené v Euroshopy.sk

Dobry pomer vykon/cena.

• , zakúpené v CKD market.sk

Zatiaľ som s kosačkou kosil málo ( november )

• , zakúpené v lacne-nakupy.sk

som spokojny