AL-KO SILVER 470 BRV PREMIUM

Pridať recenziu

Priemer z 37 hodnotení.

Al-ko - benzínové - rotačné - Pojazd - 46 cm - Mulčovanie - 70 l

Benzínová kosačka AL-KO Silver 470 BRV Premium 4inone Function: Kosenie, zberanie, mulčovanie a bočné vyhadzovanie.Centrálne, 7-stupňové výškové prestavenie.70-l zberný kôš... viac »

Kde kúpiť

Jednoducho skvela kosacka

Overený zákazník CKD market.sk

Pridané: 8. júna 2013

Zakúpený v CKD market.sk

velmi dobry pomer kvalita a cena táto kosačka má vychytané muchy , velmi dobrý motor a skvelé regulovanie rýchlosti pohonu a aj otáčok ja som velmi spokojný možem odporúčať všetkým kto má večšiu trávnatú plochu ako 1000 m štvorcových
aj koliečka sú velké tak kosačka ide krásne hladko aj po nerovnom teréne, kôš je celoplastový a je to lepšie ako plátený pretože si takto stále drží tvar

• Áno (1)

Daniel

Pridané: 27. decembra 2012

• silná kosačka, mulčovanie šetrí čas a trampoty s vynášaním pokosenej trávy, prípadné náhradné diely sú ľahko dostupné
  • vyššia hmotnosť, niekedy po dlhšom kosení sa nedá naštartovať, musí naj prv vychladnúť

vrelo odporúčam, rýchlo pokosí, mulčovanie šetrí čas a chrbát, kvalitne spracovnané plasty, len s motorom je niekedy problém - ak sa teplá po ldlhšom kosení prenáša, niekedy má potom problém naštartovať

Overený zákazník HEJ.sk

Pridané: 14. novembra 2012

Zakúpený v HEJ.sk

• rýchlosť minimálneho pohonu by mohla byť menšia

Zatiaľ spokojnosť.

Overený zákazník lacne-nakupy.sk

GENO

Pridané: 17. októbra 2011

Zakúpený v lacne-nakupy.sk

• Fantastická kosačka 20 rokov som kosil elektrickou je o polovicu rychlejšie pokosené a neskutočne natlačený kôš.
  • Nie je problém ani s mokrou trávou Bol som nadšený fakt vynikajúca kosačka.
  • Trocha drahšia ako som plánoval ale zatial nelutujem

doporučujem

• Áno (5)
  • Nie (2)
kolovratok3

nováčik

kolovratok3

Pridané: 26. júla 2010

• Bez námahy pokosí všetku trávu,ale dokáže aj mokrú
  • Má velký kôš a výhoda je v tom,že je velký a zmestí sa donho vela trávi a tak ho nemusíte každú chvílu vyprázdnovať
  • Velmi kvalitná kosačka
  • Je to najlepšia a najdrahšia kosaška,ktorú som kedy držal v ruke a z ktorou som kedy kosil trávu
  • Motor je silný a výkonný
  • Je dosť velká
  • Vysoká cena

Tak AL-KO SILVER 470 BRV PREMIUM je benzínová kosačka,ktorá je velmi kvalitná a je určená na hlavne velkú trávu a na dlhé kosenie.Má velmi silný a vykonný motor,ktorý zaručuje vykosenie uplne celej trávy.Kosačka má strašne velký kôš,do ktorého sa zmestí vela trávy.Kolesá má kvalitné a nemali by sa poškodiť ani ked prejdete bo tvrdom chodníku.Kosačka AL-KO SILVER 470 BV PREMIUM je asi najkvalitnejšia,z ktorou som kedy kosil trávu.Kosačku doporučujem hlavne preto,lebo kosí naozaj dobre a pohodlne sa s nou narába.

• Áno (30)
  • Nie (16)