AL-KO SILVER 470 BRV PREMIUM

• nepostrehol som nevyhody
  • , zakúpené v AkcioveNaradie.sk

Jednoducho skvela kosacka

• , zakúpené v CKD market.sk

velmi dobry pomer kvalita a cena táto kosačka má vychytané muchy , velmi dobrý motor a skvelé regulovanie rýchlosti pohonu a aj otáčok ja som velmi spokojný možem odporúčať všetkým kto má večšiu trávnatú plochu ako 1000 m štvorcových
    aj koliečka sú velké tak kosačka ide krásne hladko aj po nerovnom teréne, kôš je celoplastový a je to lepšie ako plátený pretože si takto stále drží tvar

Typ pohonu
70 l
Pre plochy do
1400 m2
Guličkové ložiská kolies

Benzínová kosačka AL-KO Silver 470 BRV Premium 4inone Function: Kosenie, zberanie, mulčovanie a bočné vyhadzovanie.Centrálne, 7-stupňové výškové prestavenie.70-l zberný kôš s ukazovateľom stavu naplnenia.Individuálne nastaviteľná ruoväť s komfortným držadlom.Kolesá s ľahkým chodom XXL.Pohon kolies s plynulou reguláciou rýchlosti.

Technické údaje

Motor-Výrobca     Briggs & Stratton

Druh pohonu kolies     Vario Speed

Pohon kolies     Áno

Kolesá Ø predné/zadné     200/280

Kolesá v guličkových ložiskách     áno

Pre trávnaté plochy do (v m²)     1.400,0

• nepostrehol som nevyhody
  • , zakúpené v AkcioveNaradie.sk

Jednoducho skvela kosacka

• , zakúpené v CKD market.sk

• silná kosačka, mulčovanie šetrí čas a trampoty s vynášaním pokosenej trávy, prípadné náhradné diely sú ľahko dostupné
    • vyššia hmotnosť, niekedy po dlhšom kosení sa nedá naštartovať, musí naj prv vychladnúť

vrelo odporúčam, rýchlo pokosí, mulčovanie šetrí čas a chrbát, kvalitne spracovnané plasty, len s motorom je niekedy problém - ak sa teplá po ldlhšom kosení prenáša, niekedy má potom problém naštartovať

• , zakúpené v HEJ.sk

• rýchlosť minimálneho pohonu by mohla byť menšia

Zatiaľ spokojnosť.

• , zakúpené v lacne-nakupy.sk

• Fantastická kosačka 20 rokov som kosil elektrickou je o polovicu rychlejšie pokosené a neskutočne natlačený kôš.
    • Nie je problém ani s mokrou trávou Bol som nadšený fakt vynikajúca kosačka.
    • Trocha drahšia ako som plánoval ale zatial nelutujem

doporučujem

• Bez námahy pokosí všetku trávu,ale dokáže aj mokrú
    • Má velký kôš a výhoda je v tom,že je velký a zmestí sa donho vela trávi a tak ho nemusíte každú chvílu vyprázdnovať
    • Velmi kvalitná kosačka
    • Je to najlepšia a najdrahšia kosaška,ktorú som kedy držal v ruke a z ktorou som kedy kosil trávu
    • Motor je silný a výkonný
    • Je dosť velká
    • Vysoká cena

Tak AL-KO SILVER 470 BRV PREMIUM je benzínová kosačka,ktorá je velmi kvalitná a je určená na hlavne velkú trávu a na dlhé kosenie.Má velmi silný a vykonný motor,ktorý zaručuje vykosenie uplne celej trávy.Kosačka má strašne velký kôš,do ktorého sa zmestí vela trávy.Kolesá má kvalitné a nemali by sa poškodiť ani ked prejdete bo tvrdom chodníku.Kosačka AL-KO SILVER 470 BV PREMIUM je asi najkvalitnejšia,z ktorou som kedy kosil trávu.Kosačku doporučujem hlavne preto,lebo kosí naozaj dobre a pohodlne sa s nou narába.