Bosch Rotak 37 LI ''Ergo Flex'', 2 aku

300 m2
Napätie akumulátora
36 V

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• Netreba kábel, ľahká kosačka, silný výkon.

Spľňa všetko čo som očakával.

• Ešte v ten deň sme kosili, bolo to super; kosačka je dobre ovládateľná, máme mierne nerovný terén dvora, napriek tomu kvalita kosby bola dobrá;
    • kúpil som ju pre manželku, už sme dôchodcovia, ocenila jej "ľahkosť-hmotnosť" a jednoduchú obsluhu;
    • dôležité je aj to, aby boli dve batérie;
    • produkt nám doporučil náš priateľ, ktorý ju má už 3 roky;

parametre kosačky
    cena

V zasade kosacka splnila moje ocakavania.

Typ pohonu
300 m2
Napätie akumulátora
36 V

Akumulátorová rotačná kosačka Bosch ROTAK 37 LI "Ergo Flex" s 2 aku

• Obsluha bez námahy: Nový systém "Ergo-Flex" umožňuje ľahšie otáčanie a lepšie držanie tela.
  • Voľnosť bez káblok: nízka hmotnosť na optimálnu manipuláciu. Bez neporiadku v kábloch, v ktorých sa môžete zamotať a bez nepríjemného zápachu výfukových plynov z benzínu.
  • Presné kosenie na okrajoch: jedinečné hrebene na trávu pokosia trávnik až po okraj, pričom motor napájaný lítium-iónovým akumulátorom umožnuje kosenie aj pri vysokej a mokrej tráve.

Systém „Ergoflex“. Ergonomicky tvarované a prestaviteľné rukoväti na lepšie držanie tela a odľahčenie svalov pri kosení

Viac energie vďaka silnému 36 V/2,6 Ah lítium-iónovému akumulátoru High-Power

Sila bez káblov. „Efficient Energy Management“ zvyšuje dobu chodu až o 15 %

Malá hmotnosť pre jednoduchú manipuláciu

Sklopné rukoväti pre kompaktné uskladnenie

Inovačný hrebeň na trávu. Kosenie pri múroch a pozdĺž okrajov trávnika

Technické údaje

• Typ akumulátora: Lítium-iónový
  • Napätie akumulátora: 36 V
  • Čas nabíjania: 1 h
  • Čas rýchlonabíjania: 80 % výkonu za 30 min.
  • Odporúčaná plocha trávnika: 300 m²

Hrebeň na trávu

Integrovaná rukoväť na prenášanie

Indikácia stavu nabitia

Obsah balenia

BOSCH Rotak 37 LI 2x Li-Ion High-Power akumulátor 36 V (2,6 Ah)

Nabíjačka AL 3640 CV pre lítium-iónové akumulátory (1 h)

Zberný kôš na trávu s objemom 40 l

Nôž

Krabica

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• Netreba kábel, ľahká kosačka, silný výkon.

Spľňa všetko čo som očakával.

• dôležité je aj to, aby boli dve batérie;
    • produkt nám doporučil náš priateľ, ktorý ju má už 3 roky;

parametre kosačky
    cena

V zasade kosacka splnila moje ocakavania.

• , zakúpené v HEJ.sk

• Kvalita, nízka hmotnosť.
    • Batérie by mohli vydržať dlhšie

Celkovo spokojnosť. Splnil očakávania.

• Tichy, lahko sa s nim kosi a bez kablov
    • Nepoznam zatial.

Mame staru este funkcnu kosacku, ale kosenie s nou su galeje, jednak preto ze tazko chodi a praca s niekolkometrovymi elektrickymi kablami ma otravovala a unavovala. S novou aku-kosacnou som nadmieru spokojna