GARDENA 32 E PowerMax 04073-20

Výkon
1200 W
Pre plochy do
300 m2

• Na základe recenzii som si hľadala novú kosačku,lebo stará 9 r.nám už doslúžila.Trávu sme už mali poriadne vysokú ale zvládla to na jednotku.Sama som si ju zmontovala,takže to zvládne aj žena,popis je veľmi zrozumiteľný,aj s obrázkami.Je ľahká na prenos.Zdala sa mi trošku hlučná,asi preto ,že oproti tej starej má silnejší motor.To bolo prvé kosenie.

Som spokojná.

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• lahká, silna, jednoduchá kosačka, seká na drobno čo je výhoda, kvalitný plast, dostatočne veľký zberný kôš

cena, kvalita, dizajn, farby,

• Príliš veľa dielcov
    • Háčik na kábel kábel neudrží, vyšmykne sa
    • Absencia funkcie kosenia bez koša
    • Plytký dezén kolies

Mali sme dva Bosch Rotak 32 a tie po dvoch rokoch kiksly aj po niekolkych zarucnych opravach. Tak sme dali šancu tomuto. Ťažko povedať ktorá je lepšia nehladiac na vydrz ktoru u Gardeny nemozem hodnotit, obe majú svoje pre a proti

Zberný kôš
Výkon
1200 W
Pre plochy do
300 m2

Výkonná elektrická kosačka s jednoduchou obsluhou a motorom PowerPlus: vysoko výkonný motor s vysokým krútiacim momentom poskytuje excelentný pohon, presné výsledky kosenia a optimalizuje zber trávy. Bez námahy si poradí s každým typom trávnika, a to aj s vysokou alebo vlhkou trávou. Okrem toho táto technológia znižuje celkovú hmotnosť kosačky, a tým umožňuje podstatne ľahšiu prácu. Centrálne a jednoduché nastavenie výšky kosenia v 5 stupňoch so stupnicou. Skladacia rukoväť pre priestorovo úspornú prepravu a kompaktné skladovanie. Ergonomicky tvarované dvojité spínacie páčky so štartovacím tlačidlom a odľahčením kábla v ťahu. Centrálne držadlo pre jednoduchý transport kosačky.

• Dobrá ovládateľnosť
    • nože sa rýchlo zdeformujú (mäkký materiál)
    • nože kosačky sú napájané cez remeň (už sa mi stalo, že mi ho zhodilo)
    • Motor a oska na nože sú v plastovom púzdre, ktoré sa po čase deformuje a kosačka prestane kosiť, pretože remeň prešmikuje (kvôli plastovému puzdru sa nedá remeň napnúť)

Produkt neodporúčam
    Od začiatku mám sním problémy.
    Vybral som si kvôli značke, že bude bezproblémoví chod a stal sa opak.

• rýchle otáčky, kosí aj s tupším nožom
    • nôž sa veľmi rýchlo ohne, keď sa zachytí o kameň alebo niečo tvrdé, potom chveje, je to veľmi slabá oceľ,
    • po 25 mesiacoch používania sa rozpadlo ložisko prevodu tak, že oprava je asi 60% povodnej ceny a servisny technik mi odporučil kupit si novu
    • rúčka na koši na trávu pri naplnení odpadáva, no dá sa na to zvyknúť a naučiť, ako s tým chodiť

Produkt skôr neodporúčam, i keď závada prevodu nemusí byť štandardná chyba každého výrobku tejto série

Som spokojná.

uz by som ju nekupil

• kym ide kosi dobre. po dvoch rokoch a dvoch mesiacoch motor skapal
    • kym ide kosi dobre. po dvoch rokoch a dvoch mesiacoch motor skapal

na nic kosasacka

Som s výrobkom spokojná,kosačka je dobrá.

• rychle doručenie seriozne jednanie

kvalitny výrobok vyborne vlastnosti cenovo dostupný