GARDENA 36 E PowerMax 4037-20

Výkon
1500 W
Pre plochy do
500 m2

• Ľahká, dobre sa ovláda. Viac môžem povedať (napísať) až po dlhšom používaní.
    • Zatiaľ nemám.

Viac až po dlhšom používaní.

• , zakúpené v HEJ.sk

• silný vykon,
    • tvar
    • mulčovadlo nástavec
    • mohla byť v strede rukovete výstuha
    • neviem ešte aka bude životnosť materialu trocha je labilná doteraz som mal Alko kosačku
    • upraviť ešte system zapinania citlivé hlavne pri koseni a pohybe často vypne

hlavne som sa rozhodol pre výkon a plochu do 500 m2
    čo som mal predtym Alko mala iba 900Wat a pri vačšom trávniku som to citil pri kosení
    mam aj motorovú kosačku ale manželka ju nenaštartuje a preto okolo domu volil radšej elektrickú.
    Volil som inu značku zamenil som Alko za vašu i ked ste trocha vyžšia cenová skupina/drahšia/uvidíme či splnia cena kvalite a životnosť./Alko mám úž 10 rokov funkčná bez poruchy
    len som chcel so silnejším motorom.
    Porovnaval som viacero značiek ale vy ešte neuvadzate či ju mate istenu proti preťaženiu nejakou ochranou ,čo je tiež rozhodujuce pri kupe a aku výšku trávnika dokaže maximalne pokosiť niektore firmy uvadzaju až do výšky 25 cm.
    Preto ju ešte nemôžem tak ohodnotiť ukaže to dlhšim použivaním a častejším kosenim kosil som sňou ešte len 2 krát,

Zberný kôš
Výkon
1500 W
Pre plochy do
500 m2

Gardena 36 E PowerMax 4037-20 - elektrická kosačka     3 v 1: kosenie, zber, mulčovanie Môžete zbierať pokosenú trávu priamo do integrovaného zberného koša alebo môžete používať mulčovací funkciu. Tá pri sekaní rozdrobujú pokosenú trávu a rozmetávať ju po trávniku ako prírodné hnojivo. Bez ohľadu na zvolenú funkciu bude vaša práca výrazne jednoduchšia.   Ľahká elektrická kosačka PowerMax 36 E od spoločnosti GARDENA s ľahkou obsluhou môže byť používaná po celý rok ako kosačka so zberným košom alebo ako ...

• Ľahká, dobre sa ovláda. Viac môžem povedať (napísať) až po dlhšom používaní.
    • Zatiaľ nemám.

Viac až po dlhšom používaní.

• , zakúpené v HEJ.sk

• silný vykon,
    • tvar
    • mulčovadlo nástavec
    • mohla byť v strede rukovete výstuha
    • upraviť ešte system zapinania citlivé hlavne pri koseni a pohybe často vypne

hlavne som sa rozhodol pre výkon a plochu do 500 m2
    len som chcel so silnejším motorom.