Greenworks GWLM 4049 A2

Mulčovanie

Typ pohonu
    akumulátorové
    Mulčovanie

Akumulátorová kosačka (2x 40V) so záberom 49 cm.

1zákazník odporúča produkt

• Nízka hmotnosť
      • ľahká manipulácia aj vďaka veľkým zadným kolieskam.
      • Veľmi tichý chod,
      • Vysoký výkon (zatiaľ motor nezastal)
      • Centrálne nastavenie výšky
      • Mulčovanie naozaj funguje
      • Koš zaplní až po vrch, funkčný indikátor naplnenia
      • Cena. Naozaj privysoká, v porovnaní s cenou za ktorú sa predáva na amazone.

Som veľmi milo prekvapený. Dlho som váhal či batérie budú stačiť na môj trávnik. Moja predchádzajúca kosačka bola Toro recycler (mountfield)
      Zatiaľ som kosil len raz, no som naozaj prekvapený z výkonu. Nezastala ani v 40cm tráve kde som sa s torom nedostal.
      Kosačku som vybral hlavne kvôli recenziám na amazone:

Žiaľ neviem porovnať s inou batériovou kosačkou.

Výdrž 70min. môže byť pravda. Veľmi záleží aká je tráva, kosačka znižuje výkon pokiaľ je záťaž nižšia. Čas nemám presne zmeraný keďže som začínal s nie úplne plnými batériami.

Z kosačky som zatiaľ nadšený :), dúfam že sa nepokazí a vydrží.