Gude High Wheeler 510

Pre plochy do
1800 m2

• , zakúpené v HEJ.sk

• Voliteľnosť otáčok.
    • Relatívne dostatočný výkon.
    • Ovládanie pohonu je slabšej konštrukcie, pevnosti.
    • Plastový kryt filtra vzduchu nedolieha celkom.

Z doterajšieho používania som zistil, že trochu horšie vyhadzuje trávu do zberného koša ( trochu bola vlkejšia - je žiaľ jeseň .) Výkon kosačky pri zbere je asi na hrane, ak je tráva trochu vyššia.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

Kosačka je veľmi dobrá, nie je veľmi hlučná a manipulácia s ňou je veľmi jednoduchá. Zatiaľ som nezistila žiadne nedostatky. Som spokojná s výrobkom a určite by som ju odporučila aj iným.

Typ pohonu
70 l
Pre plochy do
1800 m2

Popis produktu:

• Ekonomická spotreba, kryt z oceľového plechu, povrchová úprava práškovaním . Vybavenie: Ergonomicky tvarovaná vodiaca rukoväť, centrálne prestavenie výšky strihu, nastaviteľné bočné vyhadzovanie,70 litrový zberný kôš.
  • Pohon: s pohonom kolies
  • Funkcie: kosenie, zbieranie, mulčovanie, bočné vyhadzovanie
  • Použitie: na stredné až veľké plochy

Technické údaje:

Max. výkon 3,8 kW/5,2PS pri 3600min-1

Zdvih 173 ccm

Otáčky pri voľnobehu 2000 min-1

Max.šírka záberu 508 mm

Obsah zberného koša 70 l 7-nás.prestavenie výšky strihu 25-85 mm

Hlučnosť LWA 98 dB

Hmotnosť 37 kg

• Kosacka ma super vykon. Funguje tak ako ma, zvlada aj vyssiu travu.
    • Po par pouzitiach kosacka prestala fungovat. Zacala vydavat kovovy zvuk a teraz sa neda nastartovat. Dufame, ze sa bude dat reklamovat, lebo to mame len 1 mesiac. Kupovali sme to cez Hej.sk.

Dufame, ze to je len ojedinela chyba a ked sa to opravy/vymeni, tak znova to bude fungovat tak ako predtym.

• , zakúpené v HEJ.sk

• Voliteľnosť otáčok.
    • Relatívne dostatočný výkon.
    • Ovládanie pohonu je slabšej konštrukcie, pevnosti.
    • Plastový kryt filtra vzduchu nedolieha celkom.

• , zakúpené v NAY Elektrodom