HECHT 551 SB 5 IN 1

Motor
    štvortaktné
    Centrálne nastavenie výšky kosenia
    Guličkové ložiská kolies

Benzínová kosačka HECHT 551 SB s pojazdom. Originálny a kvalitný motor Briggs & Stratton Series 675 EXi s výkonom 5 HP a obsahom až 163 cm3 zaistí dostatok hnacej sily po dlhú dobu. Kosačka je vybavená tiež novou kvalitnou prevodovkou GT 300 Synchro. Šírka pracovného záberu tejto kosačky je 51 cm s možnosťou centrálneho nastavenia výšky kosenia od 25 do 75 mm. Veľký, 60 l zberný kôš z textílie zaistí dostatočný priestor pre pokosenú trávu.

Hecht 551 SB má pevný kovový skelet, čo zaisťuje dlhú životnosť a vyššiu odolnosť. Výška rukoväte je nastaviteľná. Kolieska tejto kosačky majú naviac kvalitné guličkové ložiská. Vlastnosť EDGE CUTTING pre jednoduché kosenie pozdĺž plotov a múrikov. Kosačka je doporučená pre kosenie plôch s veľkosťou 1600 m2 a je dodávaná s mulčovacou sadou a krytom bočného vyhadzovania. Hmotnosť kosačky je 35,5 kg.

• Pevna konstrukcia, motor, priehradka na napoj
      • Celkova ergonomia madla.
      • Perfektne startovanie
      • Servis si spravi kazdy sam, kedze vsetky potrebne diely su na internete (sviecka, filter, noz, atd)
      • Jednoznacne plateny kos, a noz
      • Aj po nabruseni noza je trava odtrhnuta, nie odrezana.
      • 7 stupnov kosenia? Pod 4 som este nekosil, lebo by som asi spalil motor, prve 3 stupne su asi urcene na golfovy green.

Od kosacky za 400 Eur som cakal urcite viac.
      Odkedy kosacku vlastnim a pouzivam, som este viac ako tretinu kosa nenaplnil. Povodne som si myslel ze nova nahnojena trava je moc vlhka, duzinata a preto sa kosacka neustale zahltuje. Po 5 mesiacoch pouzivania som prisiel k zaveru ze kosacka je zle navrhnuta. Kos je tragedia, viac ako 20 litrov som donho nedal. Nekupoval som kosacku s nozom 51cm aby som neustale zastavoval a cistil priestor kosacky. Roboticka kosacka by bola asi lepsia volba.