Recenzie AL-KO Classic 4.66 SP-A PLUS

• Všetky (2)
ľubo
ľubo

Pridané: 21. mája 2018

• štartuje na prvý, max druhý krát
  • po zime nastartovala na druhý krát, čo je super
  • pojazd dostatočne silný
  • 5 ročná záruka pri splnení podmienok
  • velký plastový kôš s ukazovatelom plnenia
  • drziak(madlo) vpredu kosačky na lepšie prenášanie

Kúpil som ju v akcii za 259€(plus olej a pumpu na výmenu oleja cca 15-20€), je to 4 v 1, ale zatial som mulčovanie a vyhadzovanie zboku nevyužil. Má záruku 5 rokov ak jej spravíte servis 1,5-2 roky od kúpenia. Kosím zvlnený a hrbolatý pozemok a do kopca vôbec nemusím tlačiť, pojazd aj ked má iba jednu rýchlosť plne vyhovuje. Na to aká je relatívne velká sa s ňou dobre manipuluje. Zvuk motora je príjemný čo asi spôsobuje, že sa nezdá byť príliš hlučná.

Anonym
Anonym

Pridané: 5. augusta 2017

• štartuje na šup
  • velky kôš
  • pojazd akurat
  • ukazovateľ plneho koša
  • prislušenstvo-mulčovanie, bočne vyhadzovanie...4funkcie

Chcel som iba ALKO, velky plastový kôš, pojazd. Vyberal som z viacerých kosačiek alko okolo 290-350eur skôr som sa prikláňal k tomu aby tam bol motor brigs&straton lebo kvalita a doplatok minimalny....Ale potom dali v OBI tuto kosačku do akcie a spolu s akciovým kuponom stala 243eur tak som nemal o čom. Tu nieje motor brigs&straton ale ALKO motor avšak je vyborný.3krat napupujem benzin a hned naštartuje.Kosačka nieje niak hlučna, kosím 500m2 a dobre sa mi kosí jendo kosenie zhruba 20minut.Mám za sebou 4 motohodiny a vtedy sa musí vymeniť olej čo je uplne jednoduche. Olej mam vymenený, len som zaskočeny že tam ide cca 4deci oleja, som myslel že aspom 6deci ale 4deci bol max čo tam vliezlo.
kosačku určite odporúčam každemu, ale ak by som mal dať za nu 300eur tak asi by som už priplatil za B&Smotor ale to je taka moja poltika..som max. spokojny