Benzínová kosačka MTF 4820 PDBW 4S

610 €
Doprava zdarma, Na sklade
Doporučená ponuka Mountfield

Na sklade • 1 variantZdarma94 % • 17 636 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie

Typ pohonu

Veľká spokojnosť odporúčam.

• ľahká manipulácia
    • jednoduché ovládanie
    • zatiaľ žiadne

kosačka presne taká akú som chcel- ľahká manipulácia, perfektne štartuje,variabilný pojazd-zatiaľ všetko super.Uvidím po roku. Nabudúce však určite poriadne skontrolujem ako mi kosačku sprevádzkujú,lebo na tejto mi nedostatočne dotiahli nôž!

• , zakúpené v Mountfield

Výborné štartovanie a pohodová práca.

Typ pohonu
Bezpečnostná brzda
Nastaviteľná rukoväť
Ukazateľ plnosti
Guličkové ložiská kolies

BENZÍNOVÁ KOSAČKA. Tento model je vybavený spoľahlivým motorom 625 EXi Series s výkonom 2,27 kW z produkcie popredného svetového výrobcu Briggs&Stratton. Špeciálne vyvinutý tvar šasi spoločne so širokým odhodovým tunelom zaisťuje

Veľká spokojnosť odporúčam.

• ľahká manipulácia
    • jednoduché ovládanie
    • zatiaľ žiadne

• , zakúpené v Mountfield

Výborné štartovanie a pohodová práca.

• dobrý výkon, 4 varianty pojazdu, ľahká manipulácia
    • stroje nie sú odskúšané predajcom
    • olej z motora sa dá len vytiahnuť s pumpičkou , nie vypustiť

hneď pri prvom štarte mi začal tiecť olej z motora, takže reklamácia

• , zakúpené v Mountfield

• Nakoľko som produkt nevyskúšal neviem hodnotiť.

Kúpené na základe referencií.

• Žihadlo
  • , zakúpené v Mountfield

Veľmi výhodne,kosačka bola na benzín a už som ju aj pred zimou vyskúšala- mám dosť veľkú plochu

• , zakúpené v Mountfield

• Komfortná obsluha, ľahké štartovanie, pekný vzhľad. Ostatné až po začatí sezóny kosenia.