Bosch Rotak 32 LI 0.600.885.D00

Napätie akumulátora
36 V

• , zakúpené v EH Hobby

• Nízka hmotnosť, tichý chod a dobrý výsledok kosenia
    • Nepraktické a priam nepoužiteľné nastavovanie výšky rukoväte a jej nedostatočné sklápanie.
  • , zakúpené v BOSNAR.sk

• super

velmi spokojny

ešte som produkt neodskúšala, ale verím, že budem spokojná.

Typ pohonu
Pre plochy do
150 m2
Napätie akumulátora
36 V

Akumulátorová kosačka Bosch Rotak 32 LI - kompaktná kosačka pre záhradu v meste.

Výhody pre užívateľa:

• Voľnosť bez kábla: nízka hmotnosť pre optimálnu manipuláciu. Žiadny zamotaný kábel, do ktorého by ste sa mohli zachytiť, žádnéspaliny z benzínového motora.
  • Nízka hmotnosť: veľmi ľahká s integrovanými držadlami pre praktické premiestňovanie.
  • Ovládanie bez námahy: Nový systém ampquotErgoflexampquot umožňuje ľahké vedenie a zdravšie držanie tela.
  • Malá hlučnosť: Tichá kosačka, ktorá je vhodná pre mestský životný štýl.
  • Presné začisťovanie okrajov trávnika: Jedinečné bočné hrebene na trávu zaisťujú perfektné pokosenie trávnika až ku kraju, a motor napájaný lítium-iónovým akumulátorom zvládne dokonca aj vysokú a vlhkú trávu.
  • Sila bez kábla: Systém efektívneho riadenia spotreby energie Efficient Energy Management predlžuje dobu chodu až o 15.

Preklápacia rukoväť pre priestorovo úsporné uloženie.

Technické parametre:

• Nastavovanie žacej výšky: 3-násobné, centrálne
  • Objem zberného koša: 31 l

Hmotnosť 10,2 kg

Funkcia:

EEM systém - riadenie energetickej úspornosti

Bočné hrebene na trávu

Integrované držadlo na prenášanie

Indiátor stavu nabitia

• Umelohmotna hracka
    • - Cela konstrukcia vratane funkcnych dielov a prevodovky je z umelej hmoty
    • - Absolutne nedomyslene zbieranie do kosa (trusi, spini)
    • - Strasne cistenie od travy po koseni

Sumarne by som chcel podotknut, ze som siel po znacke. Zial som nemal moznost kosacku poriadne vyuzit pocas zaruky (stavba a rozbagrovany pozemok) a tak sa mi pokazila v 25-tom mesiaci. Po ukazke v servise som si povedal ze to bol jeden z najvacsich podrazov od znacky ktorej som doveroval. Umelohmotne diely sa po 12-15 -tom koseni zodreli a motor sa "oddelil" noza. Tato firma mala radsej ostat pri vrtackach. Uz si ziadnu kosacku BOSCH NIKDY nekupim.

• , zakúpené v EH Hobby

• Nízka hmotnosť, tichý chod a dobrý výsledok kosenia
  • , zakúpené v BOSNAR.sk

• super

velmi spokojny

ešte som produkt neodskúšala, ale verím, že budem spokojná.

• bez kabla, lahka, ticha
    • idealne by bolo, keby baterka vydrzala dlhsiu dobu

Je super lahka kosacka, pri ktorej nezavadzia kabel. Jedine minus je, ze baterka vydrzala pol hodiny kosenia a potom sme ju museli nabit, na nasu velkost travnika by sme potrebovali raz tak velku vydrz baterie...

• vyborna lahka kosacka, vyborny vykon- vyborna vo vyssej trav- na nastaveni 6 cm vysky kosenia,
    • mala zivotnost, treba kosit s vacsimi prestavkami potom mozno- roztavi sa plast a vyosi sa lozisko- inak dovolim si povedat ze vo svojej triede nema konkurenciu , mal som 2 kusy- odisli -skoda ze to tak zle vyriesili ale cez to vsetko som ju kupil opat , lebo je radost s nou pracovat- behat aj po kopcekoch je extra lahka - mozno vam vydrzi viac ja som to prehanal bez kosa .

Ak budete pracovt s kosom tak si ju urcite kupte .

• , zakúpené v HEJ.sk

• Je to jednoducha kosacka, kt. poskladala a kosila s nou moja 65 rocna mama. Odporucam pre starsich, kt. maju mensie travniky. Kosi krasne a je to velmi pohodlne.

Hladala som kosacku pre dve starsie zeny na 65 rokov. Same ju zlozili a boli velmi spokojne s jej lahkostou a pohodlnostou. Hned ju odporucili svojim dalsim znamym.