Bosch Rotak 37 LI Ergo Flex

Max. výška kosenia
70 mm
Napätie akumulátora
36 V

• Elegantný design, jednoduchá montáž, zatiaľ bezproblémová prevádzka, bez exhalátov zo spáleného paliva, hlavá výhoda - bez použitia prívodných el. káblov,
    • t. j. nehrozí úraz el. prúdom.
    • Kôš na pokosenú trávu, by mohol lepšie priliehať k telesu kosačky.

Som veľmi spokojný.

• , zakúpené v EH Hobby

• nízka hmotnosť
    • bezkáblovosť
    • bezbenzínovosť a bezolejovosť
    • nízka hlučnosť
    • batérie vo všeobecnosti nie sú ekologické, ale v tomto prípade som urobila výnimku, lebo som chcela kosačku ľahkú, tichú a bezúdržbovú
    • hodne plastov, ktoré neviem ako dlho vydržia
    • neskladná rúčka

Objednala som si túto kosačku ako "dámsku" a som z nej nadšená. Je ľahučká, nemusím dávať pozor na kábel, nemusím zháňať benzín a olej a zvládne aj polmetrovú trávu (hoci vtedy má baterka kratšiu výdrž, samozrejme). Sama som kosačku zložila po vybratí zo škatule - nie sú k tomu potrebné žiadne "externé šrobovátka". Zberný kôš nepoužívam - rozšmelcovanú trávu nechávam na trávniku ako mulč. Baterka sa nabije doplna za cca 1,5 hodinu. V každom prípade táto kosačka splnila moje očakávania.

• , zakúpené v Profinaradie

• Výborne kosí, je ľahký, je moc pekný a nevláčim za sebou šnúru. Je to výborná kosačka
    • návod na použitie je potrebné hneď vyhodiť, je úplne nanič. O kasačke, jej údržbe, používaní tam nie je ani slovo. Kto nepozná podobné výrobky je v koncoch. Ale dozviete sa že kosačka sa nehodí k práci pod vodou.

Veľmi drahá kosačka, ktorá si zaslúži svoju cenu. mororová urobí to isté, ale táto nesmrdí

Typ pohonu
Max. výška kosenia
70 mm
Napätie akumulátora
36 V

Aku nožová kosačka Rotak 37 LI "ErgoFlex" XXL (1x aku)

Žiaden benzín, žiaden kábel, plný výkon.

Sloboda bez káblov: je koniec nepríjemnostami s káblami, s polámanými kvetmi a prerezanými káblami.

A to bez nepríjemného zápachu benzínu.

Jedinečná sila bez použitia káblov: nový systém "Efficient Energy Management" zvyšuje čas chodu o 15%, v závislosti od spôsobu kosenia a od podmienok trávnika.

Inovácia Bosch, pokosenie 150 až 300 m2 na jedno nabitie akumulátora s ukážkovou lithium-iónovou technológiou, s rýchlym nabíjaním 1 hodina = 100% a 30 minút = 80%, bez samovybíjania, bez pamäťového efektu, vždy v pohotovosti.

Vyšší výkon

Výkonná ako porovnateľné sieťové kosačky vďaka výkonnému 36 V lítium-iónovému akumulátoru (dodáva sa 1 akumulátorom XXL 4,5 Ah)

Nízka hmotnosť až o 40 % ľahšia ako klasické akumulátorové alebo benzínové kosačky

Vždy v pohotovosti Žiadne samovybíjanie, žiadny pamäťový efekt, superrýchle nabíjanie iba za 1 hodinu (80 % až po 30 minútach)

Inovačný hrebeň na trávu Kosenie pri múroch a pozdĺž okrajov trávnika

Systém "ErgoFlex" - Ergonomický navrhnutá a nastaviteľná rukoväť na zlepšenie držania tela pri kosení a zníženie svalového napätia

Technické údaje

Typ akumulátora

Lítium-iónový

Napätie akumulátora 36,0 V / 4,5 Ah

Čas nabíjania akumulátora 1 h

Čas rýchlonabíjania 80 % výkonu za 30 min.

Pokosená plocha do 150 - 300 m2

Indikácia stavu nabitia akumulátora „Efficient Energy Management“

Rozsah dodávky: 1x akumulátor 36V / 4,5 Ah Li-Ion XXL

Nabíjačka

Balené v kartóne

• t. j. nehrozí úraz el. prúdom.
    • Kôš na pokosenú trávu, by mohol lepšie priliehať k telesu kosačky.

Som veľmi spokojný.

• , zakúpené v EH Hobby

• nízka hmotnosť
    • bezkáblovosť
    • bezbenzínovosť a bezolejovosť
    • nízka hlučnosť
    • hodne plastov, ktoré neviem ako dlho vydržia
    • neskladná rúčka

• Som žena, a tak manipulácia s touto kosačkou je pre mňa zábava pri ploche trávnika 4 are, pomedzi kvety a okrasné kry. Je ľahká, nemusím za sebou ťahať dlhý kábel a dávať pozor, ab som ho neprerezala. Po skúsenostiach s elektrickou, ako aj s benzínovou, podotýkam ťažkou, som veľmi spokojná s touto.

už som to uviedla v časti "pre". Odporúčam všetkým ženám, ktoré nemajú mužskú silu.

• , zakúpené v Profinaradie

• , zakúpené v HEJ.sk

• ľahká spratná, výkonná, kosí až ku kraju
    • vysoká cena včetne náhradného aku
    • plasty - životnosť ???
    • aku - životnosť ???

po prvom použití bez pripomienok

• výborne a ľahko kosí, akumulátor je veľmi komfortný
    • návod na použitie má na niekoľko strán bezpečnostné predpisy, návod na naštartovanie kosačky je len na obrázku s označením štartu na dvoch gombíkoch 1 a 2, nikde som sa nedočítala, že ich treba stlačiť súčasne. Zabila som dve hodiny a aj tak ma na to musel upozorniť sused.

teším sa na ďalšie kosenie

• Podvodné stránky.Na hlavnej stránke je popis z akumulátorom a keď sa dostanete do obchodu tak za tu cenu je sekačka bez batérie.
    • Nevyabral pre klamstvo na strankach

V čechach som sa z niečim takým na stránkach Heuréky ešte nikdy nestretol.Hanba

• , zakúpené v HEJ.sk

• vsetko-lahkost, vykon, kvalita kosenia
    • nema akumulator

podla recenzii som ho vybrala, a pri tom mnozestve som zabudla, si vsimnut, ze prave ten typ nema akumulator

• lahka, vykonna
    • predna cast dlha pred aktivnou castou, dovodom je asi skutocnost, ze mal ostat uzky rozchod koliesok

splna ocakavane parametre

• , zakúpené v bosch-eshop

bol som už majiteľom uvedenej kosačky