Fieldmann FZR 3003-B

2700 W
35 kg
Objem koša
60 l

• veľmi dobre vlastnosti-šírka kosenia,centrálne nastavenie výšky,všetky možnosti použitia-kosenie,mulčovanie,zadné vyhadzovanie,dobrý motor,kôš,plech.podvozok atď
    • nenašiel som zatial chybu

výborný pomer cena-výkon

• , zakúpené v KupToTu.cz

• vysoké kolesá
    • dá sa kosiť i na nerovnom teréne

Pre tento produkt som sa rozhodla preto, že má vysoké kolesá - dá sa použiť na nerovnom teréne, má bočné vyhadzovanie, dobrý výkon.
    Kosačku som použila zatiaľ len raz, som s ňou veľmi spokojná.
    Odporúčam.

2700 W
35 kg
Objem koša
60 l

Benzínová rotačná kosačka s pojazdom, mulčovanie, bočný odhod.

• OHV motor: 140 cc, 2,7 kw
  • Šírka kosenia: 530mm
  • Výška kosenia: 25-75mm

6 pozícií kosenia

Centrálne nastavenie výšky

Kolesa: 200 mm (predné) / 300 mm (zadné)

Plne zložiteľná rukoväť s komfortným madlom

Mulčovacia záslepka a možnosť bočného odhodu

• Nádrž benzínu: 1000 ml
  • Nádrž oleja: 600 ml
  • Zberný vak: 60 l

deflektor

Šasi: oceľ

Kolesá s ložiskami

• Hmotnosť: 35 kg
  • Deklarovaná úroveň hluku: 98 dB (A)

Dopĺňam svoju recenziu z roku 2013: S kosačkou som veľmi spokojná. Neviem ale, či je to len na mojej kosačke, ale pokosená tráva miesto toho, aby išla do zberného koša, lepí sa zospodu na bubon. Keď otvorím bočné vyhadzovanie, tak občas niečo vyhodí ale prevažne všetko zostáva prilepené na spodnej časti bubna, čo musím zoškrabovať.
    Nemôžem sa dostať po sviečku. Z vrchného krytu sa mi podarilo jednu maticu odkrútiť - kľúč to nevydržal, ale druhá sa nedá . Je vyrobená z mäkkého materiálu, takže hrany sú už hladké ale nechytá sa ani očkový kľúč. Skúšala som aj olej na uvoľnenie matíc, bezvýsledne.

• silny motor, ale treba chodit kosit kazde 2 tyzdne a niekedy aj skor podla toho ako rychlo rastie trava, inak potom ked je prerastena trava velmi kosacka nevladze a casto zdochyna aj ked ma 139cm3
    • Hned po druhom kosení reklamácia (zaseknuty startovaci kabel)
    • Dost rychly pojazd (kedze je len jedna rychlost casto za nim doslova beham) na sviňský krok a to mám 190cm a dlhé nohy.
    • 35kg, do fabie ju nalozim ale musim skladat sedacky.

Zhrnutie je asi take, ze uz mam strach si dnes nieco nove kupit, lebo to bud kupim pokazene a doba reklamacie je 30dni alebo sa mi to pokazi o chvilu.

• nenašiel som zatial chybu

výborný pomer cena-výkon

• , zakúpené v KupToTu.cz

• vysoké kolesá
    • dá sa kosiť i na nerovnom teréne

Kosačku som použila zatiaľ len raz, som s ňou veľmi spokojná.
    Odporúčam.