Gardena PowerMax™ 37 E 04075-20

• -ergonómia kosenia na velkych plochách
    • -celkom lahká
    • -napriek plastovemu šasi celkom odolná
    • -ponerne silný motor
    • -5 poloh kosenia ( i ked sa obávam, aby tá rúčka vydržala )
    • -od gardeny som čakal nižšiu hlučnosť
    • -uchytenie kábla
    • -zle sa s nou kosí v uzkych priestoroch
    • -zle čistenie okolo noža
    • -ukazovateľ naplnenia koša nie je nič iné ako priesvitný otvor, ktorý ked sa kosí je od trávy zelený a aj tak nie je vidieť či je koš plný a treba sa pozrieť do koša otvorením krytu.
    • -mohol by byť vačší koš.

výkon, dizajn, mulčovanie
    vcelku spokojný aj na niektoré negatíva ktoré nie sú až také doležité.

• Ľahká, výborne sa drží, dobre kosí.
    • Zle sa vysypáva tráva z koša.

Toto je už moja tretia kosačka. Doteraz to boli výkonné, ale lacnejšie modely. Teraz som sa rozhodol pre drahšiu Gardenu očakávajúc najvyššiu kvalitu. Popravde od Gardeny som očakával viac, i keď som s ňou v podstate spokojný - je ľahká, dobre sa s ňou manipuluje, má výborné držanie, dobre kosí, po kosení sa pomerne ľahko čistí od trávy. Som spokojný aj s kvalitou použitého materiálu. Ako negatívum by som chcel uviesť, že sa dosť ťažko vysypáva tráva z koša.

Typ pohonu
elektrické
Zberný kôš
7 kg
Pre plochy do
500 m2

Gardena 4075-20 je elektrická kosačka na trávu. - výkonný motor s vysokým krútiacim momentom - poradí si aj s vysokou alebo vlhkou trávou - centrálne nastavenie výšky kosenia v 5 stupňoch - skladacia rukoväť pre jednoduché skladovanie - 5 pozícií nastavenia výšky rukoväte - veľké zadné kolieska pre ľahké ovládanie - režim mulčovania Technická špecifikácia: - objem zberného koša - 45 l - výkon - 1600 W - nastavenie výšky kosenia - centrálne, 5 stupňov - šírka záberu - 37 cm - výška kosenia - 2 - 6 cm - rozmery - 129 x 42,5 x 105 cm - rozmery so sklopenou rukoväťou - 106 x 42,5 x 53 cm - hmotnosť - 11,8 kg - kapacita kosenia - cca 500 m2

• , zakúpené v Superdiskont.sk

• Vynikajúci výkon a ľahká manipulácia

• -značka a dizajn
    • -mulčovanie
    • -ergonómia kosenia na velkych plochách
    • -celkom lahká
    • -napriek plastovemu šasi celkom odolná
    • -ponerne silný motor
    • -5 poloh kosenia ( i ked sa obávam, aby tá rúčka vydržala )
    • -od gardeny som čakal nižšiu hlučnosť
    • -uchytenie kábla
    • -zle sa s nou kosí v uzkych priestoroch
    • -zle čistenie okolo noža
    • -mohol by byť vačší koš.

výkon, dizajn, mulčovanie
    vcelku spokojný aj na niektoré negatíva ktoré nie sú až také doležité.

• tiché a ekologické kosenie, 13 polôh kosenia, strihanie žacím nožom, guľôčkové ložiská, plastové šasi, dodávané bez baté...

Zobraziť celú recenziu na mojdom.zoznam.sk

• Ľahká, výborne sa drží, dobre kosí.
    • Zle sa vysypáva tráva z koša.

• nizka hmotnost. perfektne kosenie,mulcovanie,
    • davat pozor na kabel

perfektna

• Kosi perfektne, lahka, vysoky vykon, ziadne problemy s vysokou travou, pozbiera vsetko...
    • Asi len uchytenie kabla v strede hore (prevlecie sa tam slucka a zachyti o zub) mohlo byt trochu inak urobene, kabel vypadava zo zubu. Toto sa da ale vyriesit aj inaksie a mozno pri tensom kabli problem nebude...

Kupil som ako doplnok k tazkej benzinovej kosacke na velku clenitu zahradu so stromami. Ucel plni vyborne.

• dobrý dizajn,ľahký chod,ale je pomerne hlučná

dobrá