Hecht 5466

Objem koša
70 l
Bočné vyhadzovanie
Guličkové ložiská kolies

Už pri druhom používaní som mal problém s naštartovaním.. totiž plynové lanko vyskočilo z miesta a nedalo sa naštartovať... plyn musí byť na minime.. keď som nato prišiel, napravil som, už to išlo. kedy to zasa vyskočí? aké problémy ma ešte čakajú? no neviem...

najlepšia cena na trhu.

Kosačka funguje ako má, naštartovala v pohode, rýchlosť pohonu je tak akurát.

Šírka záberu
Objem koša
70 l
Bočné vyhadzovanie
Guličkové ložiská kolies

Benzínová kosačka s pevným oceľovým podvozkom. Hecht 5466 umožňuje kosenie a mulčovanie. Tráva je v režime mulčovania pokosená na drobné kúsky, ktoré voľne prepadajú ku koreňom trávnika, kde počas 2 – 3 dní úplne zhnijú a pôsobia ako prirodzené hnojivo. Disponuje výkonným motorom 2,5 kW a pojazdom pre jednoduché ovládanie.

najlepšia cena na trhu.

Kosačka funguje ako má, naštartovala v pohode, rýchlosť pohonu je tak akurát.

• Super pomocník na stredne veľku záhradu.
    • Zatial nič

Dufam, ze to bude najvacsi problem s kosackou, ale po prvom koseni uz mi chybala jedna skrutka. Dufam, ze to bol ojedinely pripad a ze sa nerozoadne za jednu sezonu.

• pomer cena/výkon
    • kosačka je tichá, dobre vybavená, s veľkým košom, naštartovala na prvé potiahnutie, rýchlosť pojazdu tak akurát
    • na kosenie som ju ešte nepoužil, takže kvalitu kosenia zatiaľ hodnotiť nebudem
    • krajina pôvodu/kvalita spracovania sa nezaprie - zlomený kryt kolesa, ohnutá mriežka výfuku, do polovice dotiahnuté samorezky a jeden zo štyroch šróbov držiacich motor chýbal úplne!!! Toto sú vážne prešľapy - nemám chuť to reklamovať, opravím svojpomocne.
    • indikátor prázdneho/plného koša nefunguje, riadidlá nie sú výškovo nastaviteľné, aj keď to v popise tuším bolo spomenuté

Kosačka ešte nekosila ale spokojnosť je veľká nakoľko máme jednu väčšiu kosačku a táto je medzi malou a veľkou zlatý stred svojou veľkosťou , vyhotovenie, materiál a vlastnosti na jednotku myslím že keď začnem kosiť napíšem znovu recenziu najviac som spokojná s nastavením výšky kosenia všetko spolu jednou rukou sa ovláda super....

Ešte neviem nakoľko je zima a kosiť budeme na jar. Ale za takú výhodnú cenu by som kosačku v sezóne nekúpila.

• som spokojny s vykonom a cenou zatial sluzi

• pomer výkon/kvalita je asi najlepší
    • ľahká manipulácia, kvalitné kolieska
    • za tú cenu má pojazd a nastavovanie otáčok