MTD 46 S

• , zakúpené v TIBI ELEKTRO

• tichý, ľahký
  • , zakúpené v Zahrada24.sk

• Malá a dobre sa s ňou manipuluje, dobre štartuje
    • Veľmi malá nádrž, kosačka fajn na dvor a nižšiu trávu. Vysokú trávu pováľa.

Ideálna na menšie priestranstvá s nižšou trávou

• Kosacku som vyskusal hned ako som ju obdrzal. Kosacka si velmi dobre poradila aj s pomerne vysokou travou...cca 3 tyzdne nekosene.
    • Rozsiahli manual o bezpecnosti pouzivania kosacky, ale slaby navod k montazi rukovati. Naplnenie oleja je problematicke.

S kosackou som zatial velmi spokojny. Dobre si poradila s pomerne vysokou travou. Startovanie bez problemou hned od zaciatku. Rozsiahli manual k bezpecnosti kosenia,, napriklad, nelahajte si pod kosacku, necistite ju za chodu a podobne nezmysli. No montaz rukovate je vyobrazene len obrazkami. Co je dost velky problem je naplnenie kosacky olejom.. nakolko hrdlo pre olej je tazko pristupny a kosacku je potrebne naklonit alebo pouzit lievik, ktory taktiez obtiazne dostanete do hrdla. Textilny kos je trosku mimo zdraveho rozumu, ale obchod s tymto nema nic spolocne. Skor nejaky sikovny projektant. Inak som velmi spokojny.

Typ pohonu
90 mm
Otáčky
2800 ot/min
Zadné vyhadzovanie

Kvalitná kosačka európskeho výrobcu MTD s pojazdom a s výškovo nastaviteľnou rukoväťou v troch pozíciách s vlastným motorm Thorx35 , ktorý vás presvedčí o svojich kvalitách svojou odolnosťou a kvalitou použitých materiálov. ***NA PLOCHU DO 1000 m2.

Nová generácia kosačiek MTD je postavená na základe šasi z luxusných modelov Cub Cadet, ktoré im dáva excelentné zberacie vlastnosti aj na vlhkej tráve. Ergonomické, výškovo nastaviteľné, plne zložiteľné riadidlá kosačiek novej generácie sú riešené systémom bez stredovej priečky, takže manipulácia s košom je úplne bezproblémová. Pokiaľ vyžadujete stroje spoľahlivé, robustné a jednoduché na ovládanie, predstavujú pre Vás kosačky MTD ideálnu voľbu.

Parametre MTD 46 S

• , zakúpené v TIBI ELEKTRO

• tichý, ľahký
  • , zakúpené v Zahrada24.sk

• Malá a dobre sa s ňou manipuluje, dobre štartuje
    • Veľmi malá nádrž, kosačka fajn na dvor a nižšiu trávu. Vysokú trávu pováľa.

Ideálna na menšie priestranstvá s nižšou trávou

• paradna kosacka.startuje na prvy krat.za tie peniaze najlepsie na trhu.ten kos je dobry,ked kopnem do neho aspon viem ci je plny.ked sa niekto stazuje nech si kupi drachsju kosacku,nech nehundre.

tu znacku som si vybral preto lebo znami ju maju uz desat rokov a stale ide.a lahko sa ovlada

• , zakúpené v Vozako.sk

• 100%

cena

Cena, kvalita, mam ju 10 rokov, teraz prvy krat putuje do servisu.

• Super cena.Zatial spokojnosť.

cenove najvýhodnejšie

• kosačka má výkonný posun, slušný záber aj kvalitné nože, kde sa dá nastaviť výška kosenia a je schopná pokosiť aj vyššiu trávu a aj prijateľnú cenu
    • Stálo by za úvahu doplniť nastavenia posunu napr. na 2 - 3 možnosti nastavenia
    • Kôš na trávu pri cúvaní sa krčí, možno výhodnejšie by bolo, keby buď celý alebo aspoň spodná časť bola z pevnejšieho plastu.
    • Tiež pri vyprázdňovaní koša chýba rukoväť, ktorá by umožnila jeho ľahšie vyprázdňovanie

Kosačka je výborný pomocník, ktorý ocení každý kto chce mať pekný záhradný trávnik a som bol príjemne prekvapený ako si dokázala poradiť aj s vyššou trávou

• Výborná cena
    • Tichý chod motora
    • Jednoduchá manipulácia s výrobkom

Nakoľko som čítala recenzie v ktorých bolo popísané, že sa kosačka ťažko štartuje a ja som žena samoužívateľka, mala som obavy si ju objednať. No riskla som to a neľutujem. Možno že by bolo dobré, keby nastavovacie ,,páky" na kolesách boli z pevnejšieho materiálu, ale nepovažujem to za nejaký vážny nedostatok.