MTD SMART 32 E

Zadné vyhadzovanie
Bezpečnostná brzda
Ukazateľ plnosti
Guličkové ložiská kolies

Účinná a tichá záhradná kosačka MTD Smart 38 E je ideálny pomocník pri úprave trávnika, ktorý vám pomôže udržať vašu záhradu krásnu a upravenú. Kosačka je jednoduchej, veľmi spoľahlivej konštrukcie a je vhodná pre malé plochy. Umožňuje jednoduché kosenie, a to aj v oblastiach, ktoré sú obtiažne dosiahnuteľné, ako napr. v úzkych rohoch. Vyniká dobrým výkonom a jednoduchou obsluhou.

Motor

Kosačka je poháňaná silným elektromotorom 230 V, 50 Hz s výkonom 1 kW, ktorý poskytuje dostatočný výkon.

Funkcia 2 v 1

Táto kosačka vďaka systému 2 v 1 multifunkčným pomocníkom, ktorý vám umožní pokosenie a zber trávy.

Prednosti

• Ľahký a výkonný motor s výkonom 1 kW
  • Jednoduchá obsluha, ovládateľnosť a dobrý výkon
  • Dobre tvarované šasi z odolného polyméru
  • Šírka kosenia 32 cm
  • Vzhľadom aj k malým rozmerom a plne sklopnej rukoväte sa dá kosačku dobre skladovať
  • Celoplastový kôš s objemom 27 l s robustným madlom
  • Signalizácia naplnenia koša
  • Pohodlné centrálne nastavenie výšky kosenia do 3 pozícií, 25-65 mm
  • Integrované madlo pre pohodlné prenášanie
  • Posuvný držiak na kábel
  • Jednoduché štartovanie jediným stlačením tlačidla
  • Klzné ložiská s kolesách

Pokiaľ si nie ste istý, aká kosačka je pre vás tá pravá, nechajte sa inšpirovať na našom blogu ,,Poradíme vám s výberom ideálnej záhradnej kosačky".

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v www.ajtech.sk

postačuje--ide super

• Sekačku stejné značky jsme používali více než 25 let a před měsícem jsme koupili jednu větší a nyní i tuto malou
  • , zakúpené v Extreme Digital zRt

• O.K.
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variantDarčekZdarma100 % • 342 recenziíĎalšie informácie
    • správny popis produktu, rýchle dodanie

S výrobkom som spokojný

Cena bola to, čo ma zaujalo a nebol som sklamaný. Táto kosačka pracovala veľmi dobre!

• Odporúčam ho, pretože je ľahký, má rukoväť na prenášanie z miesta na miesto, jeho výška sa dá nastaviť jedným pohybom bez nutnosti skrutkovať kolieska zvlášť.

Vybral som si tento produkt, pretože mám motorizovanú verziu tohto šípu a už 5 rokov ho používam na skine.
    Kúpil som elektrický pre staršiu babičku.

Je malý, nezaberá veľa miesta a je skvelou voľbou pre malú plochu mojej záhrady.

• Keďže som ho kúpil ako vianočný darček, zistím to na jar.
    • Keďže som ho kúpil ako vianočný darček, zistím to na jar.

Veľmi dobrý pomer ceny a kvality. S nákupom som bol úplne spokojný. Obchod by som odporučila ostatným.

• Mal som jeden z nich, vydržal dlho.
    • Nie.

Páči sa mi to. Som spokojný.

• So starým som bol spokojný.

Moja stará kosačka na trávu je tiež MTD.