Patriot LM 51 SP

Nastaviteľná rukoväť
Guličkové ložiská kolies

Tovar mi ešte neprišiel.

• , zakúpené v Mountfield

Vyskusal som a nie som spokojny. Cinsky srot. Plyn mi ostal v ruke jemny plast z cokolady zlomeny. Pohon ide pomaly a neviem ho nastavit ale asi sa neda pridat rychlost. Za tie peniaze som cakal daleko viac. Nedoporucujem. Najradcej by som vratil

No záhrada vyzerá ako lusk ďakujem za kosačku

Zadné vyhadzovanie
Bezpečnostná brzda
Nastaviteľná rukoväť
Guličkové ložiská kolies

Kvalitní Benzínová kosačka Patriot LM 51 SP za 419.00 Eur.

Tovar mi ešte neprišiel.

No záhrada vyzerá ako lusk ďakujem za kosačku

To co som si objednal.

• Kosí výborne.
    • Váha kosačky

Odporúčam produkt

• , zakúpené v Mountfield

• silny a mierne kvalitny

zial nastavenie vysku kosu je plastove co je dost zle a ani sa nedalo zistit pred kupou. zial sa to poskodilo pri dorucenie co predlzili zas na servis.

• Časom uvidím.

Ešte som ju nevyskúšal.