Riwall PRO RPM 4120 P

600 m2
Bočné vyhadzovanie
Ukazateľ plnosti
Guličkové ložiská kolies

Multifunkčna trávna kosačka 3 v 1 s benzínovým motorom bez pojazdu.

• vynikající nízkoobjemový motor se snadným startováním a systémem OHV (max. výkon 3,5 hp)

• nízká spotřeba, vysoký točivý moment i pro práci v hustší trávě

• funkce 3 v 1: sběr, mulčování, zadní výhoz

• mulčovací záslepka i deflektor zadního výhozu součást dodávky

• primer-nastřikovač paliva pro snadný start

4zákazníci neodporúčajú produkt

• velmy slaby žacy nož ,ohíná sa
  • , zakúpené v Motozahrada.eu

• malá hmotnosť
    • nízka spotreba
    • za málo penazí, vela muziky

• Super obchod

• Zberná nádoba na trávu je dostatočná
    • Dostupnosť náhradných dielov
    • Kosačka by pomohol sytič (ja vsúvam pred štartom medzi plynové lanko škatuľku od cigariet aby naštartovala
    • Kosačka nemá ložiskové kolesá a sú upevnené priamo na plastovom podvozku bez spojenia (medzi sebou) čo spôsobuje že po každom kosení ich musím ohýbať naspäť lebo sa mi vždy "rozídu" od seba
    • Lanko štartéra je z nekvalitného materiálu za 2 roky sa mi cca 7x roztrhlo
    • Štartovať treba tak že ťahám lanko vo vodorovnej polohe, pri tahaní dohora sa lanko roztrhne alebo vyskočí z bežca na štartéry

Kosačku mám dva roky, kosím plochu cca 800m2. Je skorej vhodná pre plochy do 400m2 poprípade často kosiť. Po zime problém s prvým štartom. Prvý rok mi to trvalo cca 30 min ťahania no pri mojom "triku" so cigaretovou krabičkou sa to skrátilo na 147 ťahov(10min). Je to veľa no podotýkam že to je len po zime medzi koseniami 10-20 krát a naskočí. Môj názor je že by som radšej priplatil za lepšiu no niekomu to možno neprekáža.
    Ja už šetrím na novú.

• , zakúpené v HOBBY-Németh

s kosačkou som zatiaľ nemal žiadny problém ide mi už dva roky

• , zakúpené v ABCnáradie

• veľmi ľahká kosačka je ideálna pre menšie záhrady
    • malá palivová nádrž

Spokojnost nadovsetko.....

• , zakúpené v Motozahrada.eu

• Je to lahká motorová kosacka, ale na moj kosenie trávy na mojom dvore vyhovuje. Má malú spotrebu.