Stiga Collector 40 E

Zadné vyhadzovanie

• mala hlucnost

potreba castejsie ostrit ako moje stare kosacky

• , zakúpené v AkcioveNaradie.sk

Tichá, ultra ľahká, ľahko sa s ňou pohybuje medzi kríkmi a zaoblenými záhonmi. Kosí super. Odporúčam pre malé plochy.
    Zišiel by sa väčší kôš.

65 mm
elektromotor
Zadné vyhadzovanie

MOMENTÁLNE VYPREDANÉ

Elektrická kosačka - záber 38cm, motor s výkonom 1400W a zberný kôš s objemom 40l. Popis elektrické ľahké kosačky STIGA COLLECTOR 40 E: Základný model elektrické kosačky so záberom 38cm, motorom o výkone 1400W a zberným košom o objeme 40 litrov.  Špecifikácia elektrické kosačky STIGA COLLECTOR 40 E:

Elektrický

potreba castejsie ostrit ako moje stare kosacky

Zišiel by sa väčší kôš.

• Zatial jedno kosenie a zvladla ho aj manzelka. Kosi a ovlada sa dobre
  • , zakúpené v TPD.sk

Neviem ešte zhodnotiť zabalená.

• hmotnosť
  • , zakúpené v Vozako.sk

Lahulinka a vykonna masina.Baba s nou beha bezproblemov.
    Plasty pruzne teda asi ani mensi kamen im neublizi.
    Vcelku tiez dost ticha.
    Zatial velka spokojnost,asi najlepsia kosacka aku som doposial vlastnil.

• , zakúpené v Vozako.sk

• Cena! S kosačkou som spokojný. Naozaj predčí jej cenu. Používal som už niekoľko rôznych kosačiek. A to i podstatne drahšie. Výsledok je porovnateľný. Jedná sa o jednoduchú konštrukciu a preto pochybujem, že by ma mohla nejaká prípadná porucha prekvapiť. Pokiaľ pôjde motor nemá sa tam vlastne čo pokaziť, čo by mohlo spôsobiť v budúcnosti problém, ktorý by ju vyradil z používania. Kosím cca 13á záhradu a je to v pohode. Oceňujem hlavne manipuláciu s kosačkou ... Tým, že je ľahká a výkonná zanechá za sebou istotne mnohé kosačky.
    • Možno by som spomenul trochu problém s vyššou a hustou trávou. Ale to sa týka asi všetkých elektrických kosačiek. U mňa to však nehrozí .... kosím často a tráva nemá čas zbujnieť. Zberný kôš je dosť jemnej konštrukcie. Musí sa naň jednoducho dávať pozor.

Som spokojný. Ak sa niekto nevie rozhodnúť voľbou tejto "mašinky" určite nič nepokazí !

• , zakúpené v AkcioveNaradie.sk

Je super. Uz davno som si ju mala kupit.

• , zakúpené v CKD market.sk

Nekupoval som to pre seba, ale vraj je velmi dobra.

• , zakúpené v TPD.sk

• Ľahká, tichá a výkonná kosačka za veľmi dobrú cenu.

Odporúčam na menšie plochy.