Stiga SCM 240R

• , zakúpené v Vozako.sk

• vyzerá kvalitne
    • pekne strihá
    • nenáročné používanie

Nikdy som s takýmto typom kosačky nepracoval a preto som bol zvedavý na výsledok. Máme cca 70 m2 rovnej trávnatej plochy a tam to strihá super. Na nerovnom povrchu som to neskúšal. Kúpil som aj zberný kôš, ale ten som zatiaľ nevyskúšal. Určite odporúčam.

• , zakúpené v DOMOSS

• Nerobí smrad a hluk
    • Nestratíte nervy pri štartovani a dobíjaní batérie
  • , zakúpené v Jardin.sk

• Celokovová konštrukcia, žiadne lacné plastové diely. Po pár koseniach mám pocit, že bude slúžiť dlho.
    • Veľké kolesá, trávnik nemusí byť perfektne vyrovnaný, pokosí aj nerovnosti.
    • Za tú cenu výborná.

60 mm
Počet nožov
Zadné vyhadzovanie
Nastaviteľná rukoväť

Vretenová kosačka SCM 240 R značky Stiga predstavuje skvelú voľbu pre vysokú trávu a trávniky, ktoré sa nekosia tak často. Má totiž unikátnu charakteristickú vlastnosť, a síce, že výšku kosenia možno nastaviť až do 60 mm. Ideálne ručná kosačka so šírkou záberu 40 cm pre menšie trávnaté plochy. Jednoduché ovládanie, odolnosť a neprekonateľný výsledok kosenia odlišuje ručnú kosačku od ostatných typov. Päť ostrých uhlových nožov zaisťuje vynikajúce výsledky pri sekaní a maximálnu odolnosť. Pevné kolieska sú odolné a ľahko sa otáčajú. Praktický zberný kôš sa predáva samostatne. Životné prostredie Urobte prvý krok k zdravšej planéte a začnite kosiť svoju trávu bez pomoci benzínu či elektriny. Kosačka bez pojazdu zlepší vašu fyzickú kondíciu a ušetrí vašu peňaženku. Bez ďalších vedľajších výdavkov môžete sekať pokojne celý deň. Stačí vám len tlačiť stroj pred sebou. Plynulé nastavenie výšky kosenia Veľmi ľahko ju potlačíte aj vo vyššej tráve. Rýchlo sa stane výborným prístrojom pre údržbu trávnika, ktorý sekáte nepravidelne. Rýchlo pokosí trávu až do výšky 60 mm bez otravného zasekávania motora, zdvíhanie celej kosačky a upchávanie vývodu pokosenou trávou. Výšku kosenia ľahko nastavíte do troch polôh v rozmedzí 25 - 60 mm. Kvalitné súčiastky Extra zakalené vreteno a spodný nôž zaručuje vynikajúce výsledky pri sekaní a maximálnu odolnosť celej kosačky. Pevné kolieska sú odolné a ľahko sa otáčajú aj vo vysokej tráve. Pre ešte úhľadnejší vzhľad vášho trávnika použite zberný kôš, ktorý možno ľahko nasadiť. Rukoväť s mäkčenými koncom môžete sklopiť. Hlavné prednosti Kosí pomocou spodného noža a vretena bez pojazdu Šírka záberu 40 cm Nastaviteľná výška kosenia 25 - 60 mm Sklopná rukoväť a valec pre uhladenie trávy Špecifikácie Značka: Stiga Model: SCM 240 R Určenie: vretenová kosačka Metóda kosenia: skrutkovitý valec Šírka záberu: 40 cm Výška kosenia: 25 - 60 mm Počet nožov: 5 Počet pavúkov: 4 Typ noža: Helical oceľový Nastavenie výšky kosenia: manuálne Pojazd: nemá Využitie: kosenie trávy (aj vysokej) Ostatné Farba: žltá / sivá Hmotnosť: 10,5 kg Rozmery (Š x V x H): 58 x 76 x 115 cm

Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 5 968 recenziíĎalšie informácie

• Prišla nám neskôr až po obtelefónovani. Máme ju teda veľmi krátko ,ale zatial po vyskúšaní spokojnosť.Až na kôš....
    • V ponuke je kosačka s košom, ale nám prišla bez koša.Nikde nie je v popise napísané, že kôš je potrebné doobjednať.
    • Prečo je aj pri parametroch takýto nepravdivý popis?
    • Parametre produktu

• nenáročné používanie

• , zakúpené v DOMOSS

• Nerobí smrad a hluk
    • Nestratíte nervy pri štartovani a dobíjaní batérie
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Jardin.sk

• Veľké kolesá, trávnik nemusí byť perfektne vyrovnaný, pokosí aj nerovnosti.
    • Za tú cenu výborná.
    • Zatiaľ žiadna.

• Celokovovy skelet,gulickove loziska,zaber 40cm,celkovo velmi pevna,ziadna velka udrzba.
    • Zatial nic,uvidime casom.

Mam benzinovu kosacku s pojazdom,ale chcel som vyskusat rucnu vretenovu kosacku.Travnik mam pravidelne udrziavany,kosim 2krat do tyzdna.Tato kosacka je super,je pevna,celokovova,ziadna hracka.Prekvapilo ma ako lahko sa s nou kosi a hlavne je voci travniku setrnejsia o co mi aj islo,250m2.bez problemov a dost rychlo.