VeGA 485 SH

Produkt nemá žiadne parametre.

• Čistenie cez hadicový vstup nie je dostatočné, ale aj tak poteší

Kosil som len dvakrát, ale štartovanie je na jednotku a kvalita kosenia veľmi dobrá. Pojazd ma veľmi príjemne prekvapil, potiahne kosačku aj do riadneho kopca.

• Výborná kosačna, ľahká manipulácia, krásny výsledok.

Keďže máme len málo travnatej plochy, nepotrebovali sme žiadnu extra super značkovú kosačku, hľadali sme zlatú strenú triedu a táto kosačka splnila naše očakávania. Ľahko sa ňou manipuluje a pokosené mám za pol hodinu, výsledkom je krásny rovnomerne pokosený trávnik.

• pomer kvalita/cena
    • výkon
    • zatiaľ nič

kúpil som túto kosačku otcovi, je dôchodca, kocí pravidelne trávnik na svahu cca 1000 m štvorcových, s elektrickou kosačkou to mal za 3-4 hodiny, teraz za 1,5 hod. A nenarobí sa tak, lebo je tam pojazd

Produkt nemá žiadne parametre.

Parametre:

• Guľkové ložiská: ÁNO
  • Mulčovanie: ÁNO
  • Vyhadzovanie bokom: ÁNO
  • Zadné vyhadzovanie: ÁNO
  • Rýchlosť pojazdu: Variabilné 3.0 – 4,0 km / h (5 rýchlostí)
  • Veľkosť kolies: predné / zadné 180/255 mm- Hmotnosť: 35 kg

• Čistenie cez hadicový vstup nie je dostatočné, ale aj tak poteší

• Výborná kosačna, ľahká manipulácia, krásny výsledok.

• pomer kvalita/cena
    • výkon
    • zatiaľ nič

• , zakúpené v RR náradie

• Perfektne kosenie aj vysokej a hustej travy.
    • dizajn je skvely.
    • lahka ovladatelnost.
    • Cena.
    • 4 rychlosti
    • Zatial neviem bol som z nej iba nadseny.Uvidime casom.

Tento produkt som si vybral kvoli recenziam od uzivatelov a tiez aj ako od predajcov.
    Cena podobnych kosaciek je ovela vyssia.
    Odporucam.