WEIBANG WB 455 SC 6in1

Motor
štvortaktné
Guličkové ložiská kolies

• , zakúpené v Zvaracky-Obchod.sk

Jednoznacne jedna z naj kosaciek ,ktoru som mal. V mynulosti som pouzival Fieldman (139cc), Alko (139cc), Riwall (170cc). Kosacka je sice troska tazsia , no velmi kvalitne stavana . Vsetko je z pevneho materialu od kostry kosacky ,az po packy a pojazdu. Vynikajuca kvalita. Oproti predoslym kosackam ( s latkovym i plastovym kosom od 50-70L) ,Weibang zbiera travu najlepsie. Uplne na doraz , kos je max. vyuzity. Tym,ze je motor silny a noze su specialne formovane a siroke , zozbiera kazde streblo travy a nezanecha na travniku vobec nic. Dalsie pozitivum je ,ze oproti predoslym kosackam je ovela tichsia. Pohon by mohol byt sice rychlejsi , no da sa s tym zit a nie je to nic hrzone. Lahsie kosenie pre damy a deti, ak by chceli pomoct.... :) Po koseni som musel vzdy riadne kosacku vycistit , no pri tejto mi zo spodu zostalo min. mnozstvo nanosenej travy. Plocha koseniem travy v mojom pripade je do max. 500m2. Ak sa rozhodujete medzi roznymi znackami v tejto kategorii, tak jadnoznacne odporucam Weibang! Fakt super! Dakujem predajni Zvaracky-Obchod.sk sa radu a podporu!

• Jednoduchá príprava na použitie.Kosila aj dlhšiu trávu.Pri náraze na prekážku dobre pomáha klzná spojka na noži neohne sa hriadeľ super vec.Zatiaľ spoľahlivý chod.
    • Zatiaľ som žiadne neobjavil

Môžem vrelo doporučiť každému výborná na menšie záhrady.

• Uvidime casom
    • Vyrobca a predajca zavadza pri udajoch. Pisu vykon motora cca 4,47kW ale v skutocnosti 5e to uvedene aj na stitku na kosacke ma len 2,17kW. Po upozorneni predajcu ten upravil hodnotu z kW na Hp ale opat zavadzal. Cize mi predali 2,17kW kosacku za cenu 4,47kw. Tovar som kupoval v Mall.sk pricom ich reakcia bola ignorovanie danej veci. Mozno mensi predajca by sa zachoval inak a ponukol nejaku kompenzaciu

Za danu cenu neodporucam. Keby isli predajacovia s cenou dole a hovorili pravdu o vykone produkt by mozno mohol byt OK

Typ pohonu
65 l
Motor
štvortaktné
Guličkové ložiská kolies

Je určená na menšie a stredne veľké trávnaté plochy.

Jej neskutočná výbava, dizajn a kvalitné spracovanie z nej robia doslova perlu v tejto strednej triede trávnych kosačiek s pojazdom.

Kosačka Weibang WB 455 SC vyniká špeciálnym pevným a masívnym oceľovým šasi.

Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitia 6 in 1.

Kosačka Weibang WB 455 SC vie zbierať pokosenú trávu do objemného koša, mulčuje, vyhadzuje trávu bočným deflektorom, zadným deflektorom a je vybavená pojazdom.

Luxus tejto kosačke dodáva profesionálny, silný Weibang OHV motor s ľahkým štartovaním a automatickým sytičom.

Pogumovaná sendvičová kolesá sú uložené v obojstranných guličkových ložiskách, centrálne nastavenie výšky kosenia je u tejto značky samozrejmosťou.

Veľkým nadštandardom u tejto kosačky je použitá špeciálna trecia spojka na noži kosačky pod unášačom, ktorá je schopná preklzu nože pri narazenie do pevnej prekážky.

Táto funkcia môže eliminovať škody na kosačke spôsobené nárazom noža do prekážky.

Mäkčená rukoväť a masívne ovládací panel s ovládacími prvkami pojazdu a otáčok motora.

Ďalej je táto kosačka vybavená sklopnou rukoväťou pre ľahké uskladnenie a prepravu.

Masívny žacie nôž s mohutnými vyhadzovacím "lopatami" a veľký kôš si ľahko poradí aj s prerastenú alebo mokrou trávou.

Pred prvým spustením stroja odporúčame:

Podrobne prečítať návod na použitie.

Pretože je tento stroj dodávaný bez olejovej a palivovej náplne, odporúčame dokúpiť.

Pre správny chod stroja je potreba doplniť potrebné množstvo oleja a paliva (viď návod na použitie).

Po cca 5 prevádzkových hodinách vymeňte olejovú náplň. Týmto dosiahnete kvalitného zábehu stroja.

Vymenená nová olejová náplň vystačí na celú "sekacie" sezónu.

• , zakúpené v Zvaracky-Obchod.sk

• Zatiaľ som žiadne neobjavil

Môžem vrelo doporučiť každému výborná na menšie záhrady.

• Uvidime casom

• Po naliatí oleja a benzínu naskočila na prvé potiahnutie.
    • Tam kde sa mi moje staré kosačky zadusili táto stále kosí,
    • takže super na mokrú a vysokú trávu
    • Je ťažšia

• vykon
    • znacka
    • velmi tichy chod
    • bezproblemovy start
    • nema ziadne

Nevyznal som sa v kosackach, hladal som, pozeral som aj drahsie stroje, ale nakoniec som si nechal poradit od predajcu, co nieje vzdy dobra volba lebo na slovensku vam nechcu poradit, na slovensku potrebuju vase peniaze. Ale toto bol seriozny obchod ktory sa venuje tymto veciam a personal vedel poradit. Kosi to same :D Krasne zbiera, pohon je uzastna vec. Odporucam kazdemu kto chce kvalitnu kosacku. Uvidime kolko vydrzi. Ale zaruka 4 roky asi svedci o niecom.