Najnovšie recenzie zo sekcie Kosačky

• 2.6kW vykon
  • pojazd
  • lahky
  • plast nehnije
  • startovanie na prvu supu
  • v podstate nic, cudujem sa trochu ze Stihl ma takyto produkt lebo parametrovo sa zda byt lepsi ako 5tkova rada

Doteraz som pouzival na kosenie zahrady Makita DLM380 / 2x18V aku kosacka v podstate bola to dobra skusenost, lahke skladne a pokosilo to nieco, na trochu vacsiu travu uz nestacilo ale na male zahrady je to OK, netreba riesit olej a benzin.
Kedze kosim aj ine zahrady podla prilezitosti, chcem som okrem krovinorezu aj kosacku, ktora nieco potiahne, v podstate zabudnite na Aku s tym to nedate, ibaze mate 8x6Ah baterky v zalohe a stihate nabijat. makita 40v je no-go, v podstate za tu novu srandu date tak 1000e, kosacka 2x40v baterky a nabijacka, to si radsej kupit benz. kosacku.
osobne si myslim ze Stihl ponuka vybornu kosacku za tie prachy, staci ked si pozriete ze vacsina 5tkovej rady nema taky vykon ako tato, a aj ked clovek zohladni, ze ma 46cm noz a 2.6kW, a tie 5tky maju tak 43cm a 2.4kW. ale cenovo je to uplne inde taka lepsia 5tka rada stoji 700.
Ten plast je dost pevny a nebude casom hnit, preto by som osobne 2kovu radu nekupoval. to jedno rameno je pevne. bocne vyhadzovanie nema ale zase z toho by som sa nepo***al, pokial nekosite v slapkach 0,5m travu nebude vam to vadit.
V neposlednej rade ma kosacka 26kg, lahko sa s nou manevruje, + 2kg prevadzkove kvapaliny.
Posledna rada, nekupujte kosacku bez pojazdu, vazne nie.

Riwall Pro RALM 3820 AM18E2001003B

Riwall Pro RALM 3820 AM18E2001003B

Overený zákazník zahrada-shop Marek

Zakúpený v zahrada-shop

• Zatiaľ šľape ako hodinky
  • Mam ho krátko, takže neviem.
Parkside PRM 1300 A1 100344659

Parkside PRM 1300 A1 100344659

Overený zákazník lidl.sk Ľubomír

Zakúpený v lidl.sk

• Tychá, ľahká a rýchlo po skladaná
Bosch ARM 32 Ergoflex 0.600.885.B03

Bosch ARM 32 Ergoflex 0.600.885.B03

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 5. mája 2023

• .Najľahšia kosačka na svete - 6kg je nič... A KVALITNÁ!!! Pre dôchodcov ako stvorená... Vie dobre naberať aj trávu do koša, ale na to už to nie je ono... Motor je tiež v pohode silný... Otec (80ročný) s tým kosil OBROVSKÉ!!! plochy... dva dvory + pred dvomi domami veľký plac, + dve zatrávnené fest veľké záhrady... Odišlo až po 3 rokoch horné ložisko... Iné Poľsko Čínske "kosačkové pokusy" sa pokazily už po 3 až 6 mesiacoch...

Skrátka: no nekúp to..

Kruno Bibernet Kruno Bibernet

• Cena/kvalita
  • El. Štartér
  • Dizajn - velkosť
  • Sila
  • manuál/návod na montáž
  • par cm necháva pri obrubníku

velká kosačka, rýchlost pojazdu je OK.
- odporúčam.

Fieldmann FZR 70435-0

Fieldmann FZR 70435-0

Overený zákazník MALL.SK Adela

Zakúpený v MALL.SK

Bezúdržbové, jednoduché, ľahké, radosť kosiť, mulčovať bez zberného koša na trávu. Žiadne napájacie káble 230V/50Hz, prekladať ich popod nohami, podkýňať sa o kabeláž či liať páchnuci benzín, oleje, guferá, tesnenia pod hlavou valcov, zanesené sviečky, zanesené trysky karburátorov, servis po zimnej odstávke, čistenie flitrov, hluk, smrad zo spaľovacích štvortaktných či dvojtaktných motorov.

Riwall Pro RPM 5355 PM12B2001057B

Riwall Pro RPM 5355 PM12B2001057B

Overený zákazník HOBBY-Németh Overený zákazník

Zakúpený v HOBBY-Németh

• Zatial som kosil len raz,ale kosacka je urcite silna,nemala problemy s vysokou a vlhkou travou

Overený zákazník HOBBY-Németh Lukas

Zakúpený v HOBBY-Németh

Kosačka je dobrá. Dúfam že dlho vydrží. Za tú cenu topka.
Nôž nieje ostrí ani tupý. Tak som neriesil. No steblá trhal. Skúsim nabrusit. Uvidím či je to slabými otáčkami motora alebo nožom.

Fieldmann FZR 2110-Li

Fieldmann FZR 2110-Li

Overený zákazník TIBI ELEKTRO karel100

Zakúpený v TIBI ELEKTRO

• Kosačka je ľahká a vhodná pre starších ľudí
Fieldmann FZR 2025-E 50002365

Fieldmann FZR 2025-E 50002365

Overený zákazník planeo.sk roman

Zakúpený v planeo.sk

• lahko sa manipuluje
  • ta cena je zrejme umerna kvalite

mali sme tuto kosacku, ale 1200w verziu, zadymila po 3 rokoch pouzivania a koniec. Sused spominal ze mu odisla po 5 rokoch.
Pricom ludia spominaju ze maju low-cost kosacky, dakedy v Tescu kupene, aj vyse 10 rokov a stale ok.
Davame tomu 2. sancu, tentoraz s verziou 1300w.
Ta cena je tam stale lakava, lepsie ako davat 120e a vyssie.
Hoci ekologia ide do ....

Scheppach / Woodster MS 225-53 E

MTF LME 38 H

MTF LME 38 H

Overený zákazník Mountfield Mia

Zakúpený v Mountfield

Raz som pokosila malú záhradku 10x5m a kosačka viac už nenaštartovala . Teraz je v servise a budem čakať pokiaľ sa vyjadria čo tomu je.
Takto som si nepredstavovala novú kosačku z Mounfildu. Veľmi drahé kosenie.

Parkside® PBRM 39 C2 100361327

Parkside® PBRM 39 C2 100361327

Overený zákazník lidl.sk Juraj Sitár

Som veľmi spokojný

Parkside 40 V PRMA 40-Li B3 100345490

Parkside 40 V PRMA 40-Li B3 100345490

Overený zákazník lidl.sk Paciino

Zakúpený v lidl.sk

• za tu cenu myslim ze super kosacka
  • lahka a obratna
  • trochu slabsi vykon pri vyssej a hustejsej trave

na mensi pozemok tato kosacka uplne staci...pri vacsich plochach pripadne v kopci by chybal pojazd...je potrebne pravidelne kosit aby trava nenarastla moc lebo potom je to problem ked kosacka viac stoji ako ide...taktiez postupnym vybijanim akumulatorov klesa aj vykon kosenia...je dobre najprv kosit tie narocnejsie plochy s vyssou a hustejsou travou a potom tie redsie a kratsie...

• pojazd
  • 4 sloty na baterie
  • pekny dizajn
  • kvalitne spracovanie
  • dost tazka a neobratna
  • ovladacia paka kosacky zavadzia, je velmi blizko rukovate a ruky sa mi stale odierali o tu paku (pri manipulacii s kosackou vo vypnutom stave)
  • vysoka cena

objednal som si tuto kosacku pre porovnanie s o polovicu lacnejsou rovnakej znacky, takze som ju nemal moznost vyskusat pri samotnom koseni, chcel som hlavne vidiet rozdiel v manipulacii a v spracovani, momentalne neviem porovnat vykon kosenia, kazdopadne pre niekoho kto ma vacsi pozemok pripadne vo svahu je to asi lepsia volba vzhladom na pojazd, no zrejme na ukor vydrze baterii, zase na druhej strane sa do nej daju osadit az 4 akumulatory, co je fajn no zas a znova vyssie naklady...takze som si vybral lacnejsiu variantu, lebo je obratnejsia a ked mate na travniku rozne prekazky ktore treba obchadzat tak s tou lahkou verziou bez pojazdu to ide lahsie...mame pozemok trochu do kopca takze uvdiim casom kolko ma to bude bavit bez pojazdu a ci nezmenim svoje rozhodnutie..kazdopadne predtym som mal benzinovu kosacku s pojazdom, na ktorej zase ten pojzad odisiel tri krat a povedal som si dost...inak vykonovo samozrejme to bolo lepsie ako tato AKU...

Overený zákazník StavbaEU.sk Fero

Zakúpený v StavbaEU.sk

• Problém je ak nastane porucha servis je veľmi komplikopvaný
  • adresa kam máte dopraviť kosačku nie je adresa servisu, ale adresa doručovacej služby a vy sa nedostanete telefonicky na technika ktorý by mohol poradiť. Telefonicky sa nedovoláte
  • ani na 20-ty krát, ani na doručovaciu službu ani do staubaEU.

Zobrazujem 481 - 500 zo 500 recenzií 1...21 22 23 24 [ 25 ]