Najnovšie recenzie zo sekcie Kosačky

Parkside® Aku PRMA 40-Li C1 bez akumulátorov 100361285

Overený zákazník lidl.sk HL

Pridané: 25. júna 2023

Zakúpený v lidl.sk

Zatiaľ som kosil iba raz, ale všetko je tak,ako bolo v popise a podľa mojich predpokladov.

Grizzly BRM 5117-2 A 100346345

Grizzly BRM 5117-2 A 100346345

Overený zákazník lidl.sk Overený zákazník

Pridané: 25. júna 2023

• Pomer cena výkon
  • Neviem

Zatiaľ kosené len raz. Je väčšia ako som si myslel ale zatiaľ funguje na jednotku.

Overený zákazník Emahome.sk Riman

Pridané: 24. júna 2023

Zakúpený v Emahome.sk

skvelá kosačka za skvelú cenu

Riwall Pro RPM 5355 PM12B2001057B

Riwall Pro RPM 5355 PM12B2001057B

Overený zákazník HOBBY-Németh Ivan L.

Pridané: 24. júna 2023

• Tichá a silná kosačka
Cub Cadet LM3 ER53S

Cub Cadet LM3 ER53S

Overený zákazník zahrada-shop Damon

Zakúpený v zahrada-shop

• Motor Kawasaki
  • Pohon Myspeed

Cub cadet a MTD je to isté, rozdiel len v pohone. MTD to je lepšie vyriešené.

Fieldmann FZR 4210-B 50004091

Fieldmann FZR 4210-B 50004091

Overený zákazník planeo.sk Betka

Zakúpený v planeo.sk

kosačka je ľahká, dobre kosí.

Makita DLM432PT2

Texas CB8700

Overený zákazník brel Duďo

Pridané: 22. júna 2023

Zakúpený v brel

Kosačka si hravo poradila s burinovou džungľou, kde bola aj 180 cm vysoká žihľava, poprepletaná poplazmi.
Vykosený pozemok je vhodné vyčistiť od drevených konárikov, pretože pri kosení sa zaseknú medzi zubovými nožmi kosiacej lišty.
V daných podmienkach je jej produktivita kosenia oveľa vyššia, ako produktivita rotačnej benzínovej kosačky, s ktorou kosím 7 rokov a zároveň mulčujem pokosenú trávu a burinu.
Treba si však uvedomiť, že po tejto, lištovej kosačke, ostáva na pokosenom pozemku seno, ktorému sa ešte treba venovať, ak ho mienite zužitkovať, kým pri rotačnom mulčovacom noži, bez použitia zberného koša, všetko pokosené ostáva na pozemku, ako biologické hnojivo a netreba sa o to viac starať. Píšem svoje skúsenosti s kosením cca 25 árového pozemku, starého sadu.
Pri kosení trávnatých plôch, bez prekážok, vyžadujúcich iba pojazd vpred a otáčanie kosačky, zvládne ovládanie kosačky hravo aj žena. Pri prekážkach a manipulácii s kosačkou cúvaním, je nevyhnutné ťahať ju ručne, pri čom kosačka kladie dosť veľký odpor, ktorý je fyzicky náročné prekonať.
Celkový dojem je, že som milo prekvapený, v akých ťažkých podmienkach, si kosačka so všetkým poradila.
Jedno upozornenie, na základe vlastných skúseností. Ak sa pustíte do kosenia pozemku, s polovysušenou zmulčovanou trávou, tá sa dostane naraz medzi všetky nože kosiacej lišty a zasekne ich. Po vyčistení lišty kosí bez problémov ďalej.

AL-KO Classic 3.87 E Plus 113527

AL-KO Classic 3.87 E Plus 113527

Overený zákazník hsq-centrum.sk Michal674

Pridané: 21. júna 2023

Zakúpený v hsq-centrum.sk

Za tie peniaze je to ok. Vykon 1400W sa mi ale nepozdava. Dobuducna min 1600W a uz inu znacku napr makitu. (Je to nasa druha kosacka alko na prvej ,,odislo,,lozisko.

Parkside Performance PPRM 2000 A1 100362057

Parkside Performance PPRM 2000 A1 100362057

Overený zákazník lidl.sk Peťo

Pridané: 21. júna 2023

Zakúpený v lidl.sk

Zatiaľ žiadne skúsenosti. Mám asi 6 rokov slabší model tiež z Lidlu a funguje bez problémov. Túto som kúpil na väčší trávnik. Záruka 5 rokov poteší a s radou performance mám veľmi dobré skúsenosti.

Riwall Pro RPM 5135 PM12B1901009B

Riwall Pro RPM 5135 PM12B1901009B

Overený zákazník HOBBY-Németh Lukáš

Zakúpený v HOBBY-Németh

• silný motor, poradí si aj s hustou vyššou trávou
  • štart na prvý šup
  • rýchlosť pojazdu tak akurát
  • veľký záber noža
  • dobrá cena

Overený zákazník Emahome.sk Ivan

Zakúpený v Emahome.sk

Kosačka kosí, len ju niekedy vypína aj keď je baterka ešte dosť nabitá, asi je citlivejší spínač na rúčke a je ho treba držať oboma rukami, čo je ale obmedzujúce.

Fieldmann FZR 5114-170B

Fieldmann FZR 5114-170B

Overený zákazník 4home.sk Overený zákazník

Zakúpený v 4home.sk

• Po prvom kosení som s produktom úplne spokojný
METABO RM 36-18 LTX BL 46

METABO RM 36-18 LTX BL 46

Blu Blu

Pridané: 20. júna 2023

• Široký záber, fakt silná, ovládanie výšky kosenia jednou pákou, automatická regulácia otáčok, na nižší výkon veľmi tichá, dobrá skladovateľnosť, kompatibilita batérií so všetkými výrobkami Metabo a iných výrobcov v CAS aliancii, robustná konštrukcia, jednoduchá prevádzka bez káblov, benzínu, štartovania atď.
  • Vysoká hmotnosť, na plný výkon hlučnosť porovnateľná s podobnými elektrickými kosačkami, bubon má tendenciu sa zanášať prilepenou trávou. Nie je možné manuálne zvoliť výkonnostný režim. Ten sa nastavuje v 2 stupňoch automaticky, kosačka pri nerovnomernom zábere neustále pridáva a uberá "plyn"

Používam 2x 5,5 Ah batérie, na pravidelné pokosenie cca 250 štvorcov trávnika stačí menej ako polovica kapacity batérií. Pri porovnaní s kosačkou Powerworks (a iné deriváty) 46cm je skelet takmer identický. Veci ako nôž, rukoväť, niektoré kryty, páčky či zberný koš sú identické, jediná vec od Metabo je "Hlava" s motorom a šachtami pre batérie. Stroj je ideálny pre niekoho kto má náradie Metabo a batérie použije aj vo vŕtačke, brúske či píle. Odporúčam dbať na ostrie noža, pri tupom noži sa príšerne lepí tráva na bubon. Že nemá pojazd mi na rovinatom trávniku nevadí. Kvôli kovovému skeletu a vysokej hmotnosti sa s ňou napriek dobrej skladovateľnosti horšie manipuluje. Cena je trochu vyššia (kupoval som za 285 Euro bez batérií) ale výkon má dostatočný aj vo vysokej hustej tráve.
Batérie som dokúpil spomínané 2x 5,5 Ah aj s nabíjačkou ASC145 (cena komplet 200 Euro). K tomu som dokúpil ďalšiu nabíjačku ASC145 (40 Euro). Vďaka nabíjaciemu prúdu 8A sú na dvoch nabíjačkách batérie nabité z nuly na plnú kapacitu za približne 40 minút.

LUBA AWD 5000

2 - bubnová kosačka BDR 700 VARI

2 - bubnová kosačka BDR 700 VARI

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

• JIKOV GREEN ,KOSACKA BDR 700

po 30tich rokoch max. pokojnosti som kupil znova kosacku BDR 700 a ejhle pokazili kvalitu tak ako keby im niekto za to platil,cinske fukane kolesa,predtym plne,neda sa vypnut volnobezka v kolesach pri presune neda sa mazat,predtym ano,manzeta zvnutra kolesa ktoru trava zhadsuje a ide spina a prach do volnobezky,slabsie materialy,cinsky klin. remen/RUBENA NACHOD ASI MALA DOVOLENKU/ ,NAHRUBO OPRACOVANE,toto nie je ceska robota, vrchlom toho je ze zabudli nabodovat drziaky nozov na rotujuci bubon cim doslo k ich ohnutiu a vtiahnutiu medzi bubny a spodne taniere ktore dokrivilo no hruza a des,ze sa taka firma znizila k tomu ze to dala robit do ciny by som ani neuveril,reklamacia neuznana ze som vraj neodborne zaobchadzal,a dosekal som hnily konar zo stromu,100 krat som pokosil nalety a konariky ktore spadli zo stromu a nikdy nic,teraz po 10 min. kosacka nefunkcna,ZAVER ciste cinske blato nekupovat dopadnete ako ja,a po zavolani do jikov green ze mozu byt este take zmatky v predaji ma odignorovali a uz neberu telefon cim ma pripravili o dalsich 150e za nove bubny ktore budu tiez z blata, NEODPORUCAM A NEKUPOVAT.......

Makita ELM4120

Makita ELM4120

Overený zákazník zahrada-shop Overený zákazník

Pridané: 20. júna 2023

(naposledy upravené 20. júna 2023)

Zakúpený v zahrada-shop

Ľahká manipulácia.

HECHT 1233

HECHT 1233

Overený zákazník remeslo pp Overený zákazník

Zakúpený v remeslo pp

Je to mala lahka kosacka je skutocne mala povodne som chcel taku istu kosacku ako Rival tato mala v popise tie iste parametre ale ked som ju porovnal s rivalom mala noz o 4 az 6cm kratsi ale v popise deklarovali taky isty.
budem musiet prejst danu trasu viac krat vzhladom na uzsiu sirku ako bolo v navode. Tiez v popise bolo deklarovanych 1600W a na krabici bolo iba 1300W
Neviem ako si to vysvetlit :-(

Parkside Performance® PPRMA 40-Li A1 bez akumulátora, bez nabíjačky 100361342

Parkside Performance® PPRMA 40-Li A1 bez akumulátora, bez nabíjačky 100361342

Overený zákazník lidl.sk Overený zákazník

Pridané: 19. júna 2023

• Kovová konštrukcia
  • X 20 V TEAM
  • Jednoduché nastavenie výšky na jednom mieste
  • Vlastný pohon
  • Spínač pre zapnutie je pre penovú rúčku na hrane zopnutia, čo niekedy spôsobí nechcené vypnutie
AL-KO 4.62 P-A Classic 123002

AL-KO 4.62 P-A Classic 123002

Overený zákazník HOBBY-Németh Robert

Pridané: 19. júna 2023

Zakúpený v HOBBY-Németh

• Kvalitný, cenovo výhodný produkt, robí čo má- kosí

Zobrazujem 401 - 420 zo 500 recenzií 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25