Najnovšie recenzie zo sekcie Kosačky

VeGA 525 SXHE

Overený zákazník Alza.sk Katarína Nitra

Pridané: 18. augusta 2023

Zakúpený v Alza.sk

• Super kosačka. štartovanie lankom aj elektr.

Sme spokojní. Výborná kosačka. Za dobru cenu.

Hyundai HTDT512RP

Hyundai HTDT512RP

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 17. augusta 2023

(naposledy upravené 17. augusta 2023)

Zakúpený v Alza.sk

• Maškanie a darček nebol

Overený zákazník Emahome.sk Overený zákazník

Zakúpený v Emahome.sk

• L
  • Ľahučký a ľahko ovládateľný.
  • Nemá ziadnu

Veľmi kvalitný prístroj.

Overený zákazník Testuj.to Radko

• Dizajn
  • Kvalita kosenia
  • Vynechané miesta v trávniku
  • Dokovacia stanica bez prístrešku

Po zakúpení robotickej kosačky Robolinho 350 som bol nadšený z možnosti mať krásne pokosený trávnik bez námahy. Avšak musím upozorniť na niekoľko dôležitých vecí. Pri inštalácii som si uvedomil, že dodržiavanie pokynov je kľúčové. Bez trpezlivosti a dôsledného dodržiavania návodu by som sa nedostal ďalej. Kosačka tiež občas vynecháva niektoré miesta na trávniku, čo ma prinútilo zvýšiť frekvenciu opakovania na dvakrát denne. Napriek tomu som si užil krásne pokosený trávnik a som si istý, že po ďalšom doladení sa výkon ešte zlepší. Vzhľad kosačky je moderný, jediné, čo na nej chýba, je svetielko, vďaka ktorému by bola vidieť v noci , že pracuje, pretože prevádzka je taká tichá, že som mal niekedy problém ju v záhrade spozorovať.

Riwall Pro RPM 5135 PM12B1901009B

MAKITA ELM 4121

MAKITA ELM 4121

Overený zákazník Skrutka.SK Overený zákazník

Zakúpený v Skrutka.SK

Super, súčasti robustné, kovové, vyberanie kosa pohodlné, bez manevrovania a natacania

BDR 583 VARIO

BDR 583 VARIO

Overený zákazník Mountfield Michal

Zakúpený v Mountfield

Rýchle kosenie veľkých plôch ,plochý v rohoch pozemku keď je oplotený a miesta kde sa nedá dobre dostať kosačkou treba použiť krovinorez

Riwall PRO REM 3817

Riwall PRO REM 3817

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Zakúpený v MALL.SK

• Výkon sekačky,konštrukcia a dizajn.
  • Otrasný zberný koš

Overený zákazník Testuj.to Karol

Zakúpený v Testuj.to

• Ticho pracuje , efektívne , bezpečné , rozsah výšky kosenia , pokosená tráva je hnojivo , dobre vyzerá , dobre kosí neprístupné miesta
  • Výdrž batérie

Kosačka je naozaj tichá , je úžasná na pravidelnú starostlivosť o trávnik , skvelá k rodinnému domu , kde šetrí čas ich majiteľov . Skvele kosí trávnik , zmestí sa pod naozaj nízke priestory . Odolné komponenty , inštalácia bola trochu komplikovaná , ale základná stanica sa nastaví rýchlo . Skvelá nastaviteľnosť kosenia , jemne pokosená tráva slúži ako skvelé hnojivo . Oceňujem veľkú bezpečnosť , ľudí , zvierat , vyhne sa všetkým prekážkam . Malou nevýhodou je pomerne rýchle vybíjanie .

AL-KO 473 SP-B Premium 123028

AL-KO 473 SP-B Premium 123028

Overený zákazník ROMERX Overený zákazník

Zakúpený v ROMERX

• Značka al-ko je za záruka k spokojnosti
MTF LME 38 H

MTF LME 38 H

Overený zákazník Mountfield Overený zákazník

Pridané: 15. augusta 2023

(naposledy upravené 15. augusta 2023)

• Ne kosí pri okrajoch.
Makita DLM330Z

Makita DLM330Z

Overený zákazník StavbaEU.sk Overený zákazník

Pridané: 15. augusta 2023

Zakúpený v StavbaEU.sk

• Super

Presne ako píšu recenzie. Heuréka je super

Makita DLM432PT2

Makita DLM432PT2

Overený zákazník StavbaEU.sk FocalNicko

Pridané: 12. augusta 2023

Zakúpený v StavbaEU.sk

Kosačka je v poriadku a príjemná na používanie. Pozor ale, podľa recenzií som čítal že je tichá, tichá teda nie je (95db). Udržiavať už pokosený trávnik “obstrihávať končeky” zvládne. Kosiť ale nie je veľká sranda. Je dosť slabá. Kôš sa plní neuveriteľne rýchlo v tom je dobrá. 2 baterky vydržia tak 25 minút. Pozemok mám úplne rovný, trošku väčší ano, viem si predstaviť kosiť s ešte + 4 kusmi batérii ktoré človek hneď hádže na nabíjačku. Kým sa nabije jeden pár batérii, človek vyšťavý dva páry. Nabijú sa pomerne rýchlo behom zhruba 40 minút. Nie je to zlá kosačka ale človek ktorí rád kosí úplne do detailu potrebuje ďalšie dva páry batérií.

Gardena Sileno city 19701-72 750 m²

• efektívne pokosená záhrada
  • trávnik vyzerá skvele
  • mulčuje
  • tiché kosenie
  • riadi sa vašim vymedzením záhrady
  • bezúdržbová
  • náročnejšia inštalácia vodivostného kábla
  • na väčšom pozemku vychádza dvakrát denne

Robotická kosačka ROBOLINHO je určite skvelým záhradným pomocníkom, ktorého oceníte najmä počas horúcich letných dní. Robolinho je prekvapivo tichá a neruší, takže by nebol problém ani pri nedeľnom kosení na dedine. Nemá zberný systém, mulčuje, čo celý proces výrazne zjednodušuje. Inštalácia vymedzovacieho kábla je zdĺhavá a ak ste majiteľom členitejšieho pozemku s rozlohou nad 800 m2, nebude vám stačiť ani dodané množstvo vymedzovacieho kábla, avšak nie je problém si podobný kúpiť v hobby obchode. Naopak, množstvo plastových kolíkov na upevnenie kábla je dostatočné. Kosačka opustí dokovaciu stanicu až po úplnom nabití ( cca 1 hodina), čas kosenia trávnika zodpovedá opäť 1 h času, po ktorom sa kosačka sama dopraví späť na dobitie. Poradí si s nerovným terénom a miernym sklonom. Ideálna na častú letnú údržbu trávnika, pretože vyššie trávniky sú pre túto kosačku náročnejšie.
S kúpou sme maximálne spokojní a vrelo ju odporúčame.

VeGA GT 3403

VeGA GT 3403

Overený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. meto

Pridané: 11. augusta 2023

Zakúpený v T.S.BOHEMIA a.s.

Problemy z montažou zberneho košika čista katastrofa .Nasledne sa neda nasadit na kosačku musi sa stačit aby zapadol košik je z plastu ako z kvetu makoveho staru kosačku ktora mi služila vyše 10 r.plastovy koš bol z tvrdeho plastu a bola to lacna kosačka.Preto neodporučam a ešte som s nou nekosil.

Riwall PRO RPM 4735 E

Greenworks GD60LM46SP 60V

Greenworks GD60LM46SP 60V

Overený zákazník Mountfield Igor

Zakúpený v Mountfield

Robustná kosačka, aj bez batérie pomerne ťažká, s dvomi 5Ah batériami pokosím max. 700-800m2 trávnika výšky cca 10cm. Ak je tráva vlhká, ešte to ide, ale keď je mokrá tak dusí kosačku a tráva sa nalepuje na kryt noža.

Overený zákazník Testuj.to Iveta

• Jednoduchosť
  • Rýchla inštalácia
  • Skvelé prepojenie s aplikáciou
  • Zabezpečenie kosačky PINom
  • Dlhší čas kalibrácie, ale všetko v poriadku

Dodanie bolo veľmi rýchle a obchod ma kontaktoval, aby zistil, či som k tejto kosačke pridal príslušenstvo, a zistili sme, že nie sú kompatibilné a nie je potrebné kupovať žiadnu ďalšiu nabíjačku, pretože všetko potrebné na prevádzku a používanie kosačky je v jednom. V návode je všetko jasne vysvetlené. Inštalovali sme podľa inštrukcií a kosačka funguje skvele.

Overený zákazník Emahome.sk Vierka

Zakúpený v Emahome.sk

• Výborný pomer kvalita a cena
  • Nie sú!

Odporúčam všetkým jedine Gardenu kosačku ,super kvalita